SPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2022 16:37   Güncelleme : 09-05-2022 16:37

Fransa'nın dev takımı Şenol Güneş'e talip

Afjet Afyonspor'u çalıştıran Bahaddin Güneş, ağabeyi Şenol Güneş'e Fransa'dan teklif geldiğini açıklayarak "Şenol Güneş, TFF Başkanı olursa Türk futbolu için çok faydalı olur. Şenol hocayı Beşiktaş çok istedi. Çünkü orada 2 şampiyonluk yaşadı. Beşiktaş camiası onu çok seviyor. Avrupa'dan teklifler var kendisine. Fransa'da St. Etienne istiyor. Hocanın kafası karışık, şu an beklemede" dedi.

Fransa'nın dev takımı Şenol Güneş'e talip

TFF 2'nci Lig ekiplerinden Afjet Afyonspor'un teknik direktörü Bahaddin Güneş, ağabeyi Şenol Güneş'e Avrupa'dan teklifler geldiğini açıkladı.

Sporlig dergisine konuşan Bahaddin Güneş, Fransa'nın dev takımı St. Etienne'nin, ağabeyi Şenol Güneş'e talip olduğunu açıkladı.

Güneş'in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Şenol Güneş, TFF Başkanı olursa Türk futbolu için çok faydalı olur. Şenol hocayı Beşiktaş çok istedi. Çünkü orada 2 şampiyonluk yaşadı. Beşiktaş camiası onu çok seviyor. Onun konumu ne olacak bilmiyorum. Dubai'den, Birleşik Arap Emirlikleri'nden, Avrupa'dan teklifler var kendisine. Fransa'da St. Etienne istiyor. Hocanın kafası karışık, şu an beklemede. Ben şu an için mümkün olamayacağını düşünüyorum. Düşüncem yurt dışına gider, bir senesini orada geçirip daha sonra TFF Başkanlığını düşünebilir"