KADIN-YAŞAM
Giriş Tarihi : 05-08-2022 17:06   Güncelleme : 05-08-2022 17:06

Erkekler neden önce ilgi gösterip sonra kaybolur!

Hoşlandığınız havalı bir erkek hem sıcak hem de soğuk davrandığında algılarınız karışır. Bir an sizinle ilgileniyor sonra yine geri çekiliyor olabilir ve siz tam pes etmeye karar verdiğinizde, yine ilgili davranırlar. Bu tür öngörülemezlik oldukça kafa karıştırıcı olabilir ve sizi dengenizi de bozabilir. İçgüdüleriniz size sizden hoşlandığını söylüyor ama neden itiraf etmekte bu kadar tereddüt ettiğini anlayamıyor olabilirsiniz.

Erkekler neden önce ilgi gösterip sonra kaybolur!

Bazı erkekleri anlamaya çalışmak boşa kürek çekmeye benzeyebilir. Tabi erkeklerin böyle hissettiği anlar daha fazla olabilir ancak konumuz şimdi bu değil... Erkek arkadaşınızın ya da hoşlandığınız kişinin hareketlerini okumakta zorlanmak bazı durumlarda mutsuzluk verirken bazen onu keşfetme yakalama istediğini artırır.

Bu, ilişkinin başlarında heyecan verici görünebilir ancak karşınızdakinin hareketlerini anlamlandırabilmek ve size olan sevgisini bilmek sağlam ve uzun süreli bir ilişki için çok önemli.

Amaç, aşık olduğunuz kişinin davranış kalıplarını çözmek ve bu tür durumlarla nasıl başa çıkacağınızı bil...

 

Bir erkeğin ilgili görünüp sonra ortadan kaybolmasının nedeni kafanızı kurcalıyor olabilir. Bu, birçok insanın başa çıkamayacağı garip bir paradokstur.

 Örneğin, bir erkeğe ondan çok hoşlandığınızı gösterirseniz, onu korkutup kaçırabilirsiniz. Bir erkek, paylaştığınız arkadaşlıktan gerçekten zevk alabilir, ancak hayatınızda onunla olmaktan başka bir şey olmadığını hissettiğinde, açıklama yapmadan çekip gitmeye karar verebilir.

Ayrıca çekici prensiniz sizi kendisine ait olacak kadar çekici bulmuyor olabilir. Böylece, duygularını ilişkiye yatırmadan sizinle takılmak konusunda rahat olabilir.

İşte, erkeklerin ilgili görünüp daha sonra kaybolmasındaki ya da geri çekilmesindeki olası nededenler...

CİNSEL GÜDÜLERİNE YENİK DÜŞEN BİR ERKEK

CİNSEL GÜDÜLERİNE YENİK DÜŞEN BİR ERKEK 

Cinsellik, etik duyguların görmezden gelinmesine neden olabilir. Bu konu ile alakalı en yaygın kanı, erkeklerin evlilik sürecine girmeden önce cinsellik odaklı yaşamaları ve bu nedenle size yaklaştıkları yönünde...

Erkeklerin seks istediği ve zevk aldığı doğru olsa da, her erkeğin size yalnızca seks için yaklaşacağı sonucuna varmak yanlış olur. 

Bu davranışın altında bir çok farklı neden olabilir ancak şüphesiz bir erkeğin ortadan kaybolmasının ya da size boncuk vermesinin nedenlerinden biri de budur.

ASLINDA UTANGAÇ BİR ERKEKASLINDA UTANGAÇ BİR ERKEK 

Erkekler bir kadından hoşlanınca uzaklaşır mı? Evet, muhtemeldir ve utangaç olduğunu gösterir ancak bunu asla belli etmemeye çalışacaktır. 

Çoğu durumda, utangaç bir adam göz temasından kaçınmaya çalışır, başını sizin yanınızda tutar ve sizi ne zaman görse görünüşü konusunda genellikle aşırı bilinçlidir.

Sonunda, utangaçlığı bunaltabilir ve onu sizden tamamen uzak durma varsayılan ayarına itebilir.

SİZİ SIKICI BULAN BİR ERKEK

SİZİ SIKICI BULAN BİR ERKEK 

Seni ilgisiz bulan bir adam muhtemelen arkasına bakmadan geri çekilebilir. Ne kadar güzel olursanız olun, ilgi alanlarını harekete geçiremezseniz yürüyüşe çıkabilir.

Daha az çekici ama ilginç bir insan, bir erkeğin her zaman varlığının özlemini çekebilir. Ama öte yandan, zeki bir adam, zekasını ve nüktesini harekete geçirdiğinizde sizinle devam etmeye karar verebilir.