BURSA
Giriş Tarihi : 08-05-2022 14:20   Güncelleme : 08-05-2022 14:20

'Doğru Yol'da emin adımlarla ilerlediler

Doğru Yol Partisi; Bursa'da teşkilatlanmasını yoğun bir tempoda tamamlıyor. 17 ilçeden 14'üne İlçe Başkanlarını atayan Doğru Yol Partisi Bursa İl Başkanlığı ilk kongresinide Nilüfer ilçesinde gerçekleştirdi

'Doğru Yol'da emin adımlarla ilerlediler

Doğru Yol Partisi Bursa İl Başkanlığı ilk kongresini Nilüfer'de gerçekleştirdi.Kongreye MKK Üyeleri, ilçe başkanları ve partililer katıldı. Küçük Sanayi BESOB Tesislerinde yapılan kongrede atamayla göreve gelen İlçe Başkanı Necdet Nalıncılar güven tazeledi. İlçe Başkanı Nalıncılar; "Nilüfer de politikayı CHP'ye iktidarı AKP'ye zincirleyen anlayışa bir son vermek için çıktığımız bu yolda tekrar teveccüh gösterdiğiniz, tekrar güven oyu verdiğiniz için teşekkür ederim. Sağolun varolun." dedi.


Kongrenin Divan Başkanlığını yapan Genel Başkan  Yardımcısı Halil İbrahim Şahiner'in konuşması damga vurdu. Partinin Genel Koordinatörü Şahiner; "Türkiye bugün yol ayrımındadır. Biz bunu net olarak gördük ve yola çıktık. Ülkenin karga tulumba sürüklenişine göz yummayacağız! Mayıs ayı Türkiye açısından birçok olaya gebe parti teşkilatları her duruma hazır olmalıdır." dedi. İl Başkanı Mehmet Hamaloğlu; "Kır Çiçekleri sadece güneşi gördüğü zaman açmaz! Bizde ülkeden yükselen çığlığı duyduk ve o çığlığa sessiz kalamadık. Siyasete baba ocağı ana kucağı olan partimizin teklifine evet diyerek tekrar sahalara döndüm. Bursa'da artık siyaset bizimle renklenecek. İktidarın 20 yıllık esaretine biz son vereceğiz. İktidarın 20 yıllık saltanatına son noktayı Doğru Yol Partisi koyacaktır. Her gün üye kaydediyoruz. Bizimle yürü Bursa!" dedi.