MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-06-2022 15:40   Güncelleme : 20-06-2022 15:40

Diziden kovuldu!

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben rolü ile şöhreti elde etmişti. Buradaki başarısıyla Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinde de rol alan Merve Dizdar'ın bu başarıyı elde etmesinde dikkat çeken bir neden var. Eğer ünlü oyuncu rol aldığı dizinin kadrosundan çıkarılmasaydı Masumlar Apartmanı'nda rol alamayacaktı. İşte Merve Dizdar'ın kariyerindeki kırılma noktası olan o dizi!

Diziden kovuldu!

Merve Dizdar 2020 yılında bu yana yıldızını iyiden iyiye parlattı. Önce Eltilerin Savaşı filmi daha sonra gelen Masumlar Apartmanı dizisi ve son olarak Erşan Kuneri dizisi ile seyircinin en sevdiği isimler arasında kendisine yer buldu. Ne var ki Merve Dizdar'ın bu noktaya gelmesi çok da kolay olmadı. Bu dönemde rol aldığı Mucize Doktor'dan çıkarılması onun kırılma noktası oldu.

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre; O dönem için ekranın en popüler işi olan Mucize Doktor'un kadrosundan çıkarılmış olması onun için kötü olsa da devam eden süreçte rol almaya başladığı Masumlar Apartmanı onun için en doğru proje oldu.

Bir etkinlikte görüntülenen Dizdar konuyla ilgili olarak, "Çok güzel bir sene geçirdim. Geçen yılım da böyleydi, bu senem de böyle geçti. Şimdi biraz dinleneceğim. Sonra gene bir sürü güzel şeyler olacak. Çok güzel bir sene geçirdim, ben çok mutluyum." karşılığını verdi.