BURSA
Giriş Tarihi : 07-09-2021 01:20   Güncelleme : 07-09-2021 01:37

Değişime Dilli imzası

Dilli Mobilya Premium, Bursa’da verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Mudanya yolu istikametindeki Esentepe caddesinde 9. Şubesini açan Dilli Mobilya Premium mağazasının açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Değişime Dilli imzası

Gülin ÖZDEMİR

Mudanya yolu istikametinde bulunan Esentepe Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Dilli Mobilya Premium için açılış töreni düzenlendi. Törene çok sayıda davetli katıldı. Çok çeşitli seçenek şansı sunan mağaza, Bursa’da 9. şubesini açtı.  Açılışta bir konuşma gerçekleştiren firma ortaklarından Anıl Dilli, “Yeni mağazamızı Mudanya yolu istikametinde Esentepe caddesinde açma sebebimiz kendi markamızı daha da üst seviyeye çıkarmaktır. Bununla alakalı Bursa’da belirli noktalarda şubelerimiz olduğu için marka değeri yükseltmek amacıyla olsun, isim kalitesini yükseltmek amacıyla olsun Dilli Premium olarak yeni mağaza oluşturduk. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle fiyat aralıkları olsun, kalite aralıkları olsun hepsi en üst seviyede tutulmuştur” dedi.

KENDİ TASARLADIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZ VAR

Anıl Dilli, “Mağazamızda bazı ürünlerimiz tamamen kendi tasarımızdır. Firmalarımızla görüşülüp hazırlandırılıp sadece Dilli Premium mağazasında bulunmakta olan ürünlerimiz mevcut. Bunlarla alakalı mağazamıza gelip her şekilde görüp seçebilirler. Geleceğe yönelik büyük hedeflerimiz var. Daha da büyük mağazalar yapacağımıza inanıyorum. Marka değerimizi olduğundan fazla yukarı taşıyacağız” ifadesini kullandı.

Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sağer, BURYAP İnşaat Genel Müdürü Fatih Han Kaba ve BURYAP İnşaat Satın Alma Müdürü Can Çeperli, mağazanın açılışında bulundular.

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bursa’da gerektiğinden fazla müşterimiz var. Bursa’nın yarısına kadar ürün verdiğimiz müşterilerimiz mevcut. Bizim için en önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyeti. Müşteri ürün aldığında bizden memnun kalmak zorunda. Dilli ailesi olarak kendimize yakışan en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bursa’da 9. şubemiz. İleriye dönük hedeflerimizde istediğimiz yere geldikten sonra başka illerde de şubemiz olsun isteriz” dedi.

BURSA DIŞINADA TESLİMAT YAPIYORUZ

“Bursa mağazasıyız diye sadece Bursa’da yaşayanlar bizden ürün almak zorunda değil” diyen Anıl Dilli sözlerine şöyle devam etti: “Bizim Türkiye’de 81 ilimizde her noktasında teslimatlarımız var. Ürünleri gerek ambar şirketleriyle gerek nakliye şirketleriyle gerek kendi araçlarımızla beraber teslimatımızı yapıyoruz. Zaten Bursa’nın tüm il sınırlarına kendi araçlarımızla kendi çalışan personellerimizle bunu gerçekleştiriyoruz. Bursa dışına gerektiğinde gönderebiliyoruz. İleriye dönük ve her zamanda olacağı gibi çekilişlerimiz olacaktır. Şuanda da aktif olan çekilişlerimiz mevcuttur. Sürekli olarak çekilişlerimiz devam edecektir. Bunları da Dilli Mobilya Premium olarak sosyal medya Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.”