KÜLTÜR
Giriş Tarihi : 27-08-2021 02:08   Güncelleme : 27-08-2021 02:08

Coşku kaçınılmaz oldu

RAP müziği ustalarından Eypio ve Pop müziğin güçlü seslerinden Tuğçe Kandemir, geçtiğimiz Çarşamba günü Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda aynı sahneyi paylaştı. Her yaş grubuna hitap eden konserde iki ünlü sanatçı Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Coşku kaçınılmaz oldu

Gülin ÖZDEMİR

Bursalı sanatseverlere muhteşem yaz akşamları yaşatan 59. Uluslararası Bursa Festivali’nin konuklarından Eypio ve Tuğçe Kandemir Bursalı hayranlarıyla bir araya geldi. Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 59'uncusu düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde şarkıcı Eypio ve Tuğçe Kandemir aynı sahnede yer aldı.  Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenen etkinliğe yoğun ilgi gösterildi. Sahneye önce ‘Günah Benim’ şarkısıyla Eypio çıkarak  "Sen" ve "Ay Kızım"  gibi şarkıları hayranlarıyla birlikte söyledi. Sahneye seyircilerin bazılarını konuk eden ve daha sonrasında sahneden inip seyircinin arasına karışan Eypio hayranlarıyla birlikte hem dans etti hem şarkı söyledi.

ÖNCE DUYGULANDIRDI SONRA COŞTURDU

Daha sonra sahneye çıkan Tuğçe Kandemir de en sevilen şarkılarıyla gönülleri fethetti. Sahneye çıktığında Bursalıları selamlayan Ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir, Bursalıları önce duygulandırıp sonra coşturacağını ifade etti. 'Bu Benim Öyküm' adlı şarkısını üniversite yıllarında yazdığını belirterek, şarkının hayatını değiştirdiğini ifade eden Kandemir, binlerce kişiyle birlikte şarkısını söyledi. 'Seni Öptüğüm Sokak' adlı şarkısında da Eypio ile düet yapan Kandemir, geceye 'Ah Ellerim Kırılaydı' ve 'Yelkovan' şarkılarıyla devam etti. Ayrıca Türk müziğinin unutulmayan şarkılarından 'Sevemedim Kara Gözlüm' ve 'Hangimiz Sevmedik' şarkılarına getirdiği yorum ile herkesin beğenisini toplayan sanatçı, yaklaşık 2 saat kadar sahnede kaldı.