BURSASPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 12:10   Güncelleme : 02-08-2022 13:38

Bursaspor şort sponsorluk lansmanı

Bursaspor'un 2022-2023 Sezonu şort sponsoru Nefes Dağyenice.

Bursaspor şort sponsorluk lansmanı

Bursaspor, şort sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında Nefes Dağyenice Park Resort ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Toplantıya Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Metin Alp ve Nefes Dağyenice Park Resort Yönetim Kurulu Üyesi Samet Kurtoğlu ve basın mensupları katıldı.

Başkan Ömer Furkan Banaz düzenlenen lansman toplantısında yaptığı açıklamada: "Dağyenice Nefes firmamız yeni sezonda şort sponsorluğu ile alakalı taleplerini bizlere ilettiler, yönetim kurulumuz ile süreci karara bağladık. Biliyorsunuz Bursaspor'un şu anda desteğe ihtiyacı var. Sağ olsun firmalarımız forma sponsorluğunda desteklerini bizlerden esirgemediler ise şort sponsorluğumuzda da Dağyenice Nefes Rota 16 firmamız bu konuda bizlerle olacaklar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Nefes Dağyenice Park Resort Yönetim Kurulu Üyesi Samet Kurtoğlu yeni sezonda Bursaspor'a başarılar diledi. Bursa'nın tüm iş insanlarını Bursaspor'a desteğe davet eden Kurtoğlu şunları aktardı: "Rota 16 İnşaat Grubu olarak Türkiye'nin en büyük açık hava yaşam merkezini Bursa'mızda kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 26 Temmuz itibariyle tesisimizi aktif hale getirdik. İlk etapta 80.000 m2'lik Avrupa'nın en büyük macera parkı, dünya mutfağını içerisinde barındıran restoranı, bungalovlar, kamp alanları ve piknik üniteleri yer almaktadır. Nefes Dağyenice Park Resort olarak ilk iş birliğimizi Bursa'nın açık ara en büyük markası olan Bursaspor'umuz ile yapmanın gururunu yaşıyoruz. Bu iş birliği için başta Başkanımız Sayın Ömer Furkan Banaz olmak üzere tüm Bursaspor yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreci atlatmak için maddi manevi takımımızın yanındayız. Bir Bursaspor taraftarı olarak tüm Bursa iş insanlarını desteğe davet ediyorum."