BURSA
Giriş Tarihi : 11-05-2022 10:44   Güncelleme : 11-05-2022 12:03

Bursa'da bir marka 'Saloon Hanzade-1'

Düğün sezonuna girmişken size yardımcı olmak adına rüya gibi bir düğün için Salon Hanzade-1 sizi bekliyor. Hayalinizdeki düğün için her ihtiyacınıza kulak verecek bir mekan… Yüksek oturma kapasitesi, oyun pistinin geniş olması, salonun direksiz olması, otopark sorununun olmaması, çeşitli ihtiyaçlar için terasının olması, kolayca ulaşılabilir bir yerde olması gibi yok yok…

Bursa'da bir marka 'Saloon Hanzade-1'


Özkan YILDIRIM/ÖZEL HABER

Hayalinizdeki bir düğüne ulaşmanın kolay yolu Salon Hanzade 1’den geçiyor. Bizde sizi hayalinize kavuşturmak adına Salon Hanzade1’in yolunu gösterelim. Yüksek oturma kapasitesi, oyun pistinin geniş olması, salonun direksiz olması, otopark sorununun olmaması, çeşitli ihtiyaçlar için terasının olması, kolayca ulaşılabilir bir yerde olması gibi daha birçok özelliğe sahip bir salon.

16 YILDIR HEP AYNI ÇİZGİDE

Söylediklerinizi duyar gibiyim. Evet bunların hepsinin bir arada olduğu bir salon var Bursa’mız da Saloon Hanzade-1. 16 yıldır Bursa’da Hizmet veren Saloon Hanzade 1'in sahipleri Erdem Uçar ve Ali Güneş. Biz de onlara kulak verelim istedik.

MUTLU GÜNLERİNİZE DEĞER KATAR

Salon Hanzade-1’in sahipleri Erdem Uçar ve Ali Güneş bize salonun tüm özelliklerini şöyle aktardı: “İşinin ehli profesyonel kadromuzla 16 yıldır Bursa'da hizmet vermekteyiz. Sizin de az önce güzel bir şekilde ifade etmiş olduğunuz gibi salonumuzun özellikleri anlamında bölgenin en büyük Salonu hüviyetini kazanmıştır.1000 kişilik oturma kapasitesi, kolay ulaşılabilir pozisyonda olması, girişin üst katında yer alması kullanım ve rahatlık açısından hem düğün sahiplerine hem de gelen konuklara çok güzel kolaylıklar sağlamaktadır. Pandemi koşullarının tamamen kaldırılmış olmasından dolayı her türlü ikram ve yemek servisi yapabilmekteyiz. Bu anlamda yemek servisimiz bulunmaktadır. Salonumuzun tamamen direksiz olması görüntü konforu açısından gerçekten çok güzel bir olanak sunmaktadır. Oyun pistinin  geniş olması gelen misafirlere güzelce eğlenebilme olanağı sağlamaktadır. Pandemi sürecinin tamamen sona ermiş olduğu bu dönemde bütün Düğün planlayanları karar vermeden önce mutlaka ofisimize beklediğimizi ayrıca belirtmek istiyorum”

STUDİO İMZA FARKIYLA

“Yine şirket bünyemizde olan uzun yıllardır düğün çekimleri ve diğer hizmetlerimiz  ile Bursa’mızda adından oldukça fazla söz ettiren  Studio  İmza farkı ile hizmete Saloon Hanzade- 1 salonumuzda da hizmete  devam etmekteyiz. Salonumuzun fotoğraf hizmetlerinde olsun, albüm çalışmalarında olsun ve de araç süsleme işlemlerinde yılların vermiş olduğu birikimle salonumuzda eksiksiz hizmet sunulmaktadır. Son olarak belirtmek istediğim husus, salon özelliklerimizin çok fazla olmuş olmasına rağmen piyasa koşullarına göre uygun fiyatlandırma seçeneklerimizle her zaman hizmetinizde olduğumuzdur. Son olarak Bursa'da yaşayan herkesi hayatlarında birkaç kez yaşayabilecekleri Düğün cemiyetlerini nerede yapacaklarına karar vermeden önce Alemdar Mahallesi Soğanlı Bulvarı'nda bulunan Saloon Hanzade-1 Düğün Salonu'numuza beklediğimizi eklemek istiyorum. Başta Bursa'da yaşayan halkımız olmak üzere yurt genelinde yaşayan 84,5 milyon Türk insanımıza de ayrıca sevgilerimi, selamlarımı göndermek istiyorum esenlikler diliyorum. Diyerek sözlerini tamamladı.”

DÜĞÜN SALONUMUZUN HİZMETLERİ:

*** Piyanist,Yaş Pasta (kişiye özel), Meşrubat (Üç çeşit)

*** Araç Süsleme, Gelin Başı, Sınırsız Kamera çekimi(DVD)

*** 12.2 (15.21) Fotoğraf,50.60 Giriş Posteri, Yemek Menilerimiz mevcuttur.

SALONUMUZUN ÖZELLİKLERİ:

*** 100 ARAÇLIK Otopark, Özel güvenlik, 18 Adet Klima

*** Sanayi Tipi Jeneratör, Masa-Sandalye giydirmeleri

*** Garson-Hostes hizmeti, slayt gösterisi, Fotoğraf Stüdyosu

*** Bay ve Bayan Mescidi, Çocuk Emzirme Odası

*** Salon içerisinde 24 adet güvenlik kamerası,

*** Hava alma, sigara ve çay içme terası

*** 1000 kişiye kadar hizmet verme imkanı

SALOON HANZADE-1 BENCE MÜKEMMEL SEÇENEK

Birbirinden önemli birçok özelliği bünyesinde barındıran Saloon Hanzade-1’i ben de buradan ısrarla değerli halkımıza insanlarımıza önermek istiyorum. Sonuçta hayatta bir evlilik düğünü bir sünnet cemiyeti olmak üzere sadece birkaç düğün yaptığımızı da düşündüğümüzde cemiyetimizi nerede yapacağımız çok önemli, bu anlamda hizmet anlayışı ile Bursa'da öne çıkan Saloon Hanzade-1 çok çok iyi bir seçenek.

İletişim bilgileri:

Alemdar Mahallesi,

Soğanlı Bulvarı,3.Seymen Sokak No:9

Tel: (0 224)  234 10 40

Gsm:0 543 785 60 99

hanzade@salonhanzade.com

www.salonhanzade.com

Osmangazi/Bursa