KADIN-YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-08-2022 16:46   Güncelleme : 03-08-2022 16:46

Bu erkeklerle sakın evlenmeyin!

Evlilikler masallardaki gibi toz pembe devam etmez. Her evlilikte zamanla anlaşmazlık, sorunlar yaşanabilir. Evlenmeden önce hayatınızdaki kişinin gerçekten doğru insan olup olmadığınız anlamanız gerekir. Hayatınızın birleştireceğiniz partneriniz evlilik için uygun olmayabilir.

Bu erkeklerle sakın evlenmeyin!

Mutlu, huzurlu ve sorunsuz bir evlilik için partnerinizle ortak bir noktada uzlaşmanız gerekir. Ancak bazı kişiler uzlaşmak konusunda pek başarılı olmaz ve evliliğiniz zamanla bir çileye dönülebilir.

Evlenilmemesi gereken erkeklerle yuva kurduğunuzda hiçbir şey düşündüğünüz gibi devam etmeyebilir. Evlenilmemesi gereken erkek tipleri hakkında bazı ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

SEVGİSİNİ BELLİ ETMEYENLER

Her erkek sevgisini göstermek konusunda başarılı olamaz. Bazıları duygularını gizli tutar. Özellikle sosyal çevreleriyle bir araya geldiğinde bunu çok yaparlar.

Kadınlar sevildiğini her an hissetmek ister. "Seni seviyorum" cümlesini duyabilmek bile kadınların motive olmaları için yeterlidir. Ancak hayatınızdaki insan sevgisini göstermiyorsa onunla evlenmeden önce bir kez daha düşünün.

AİLESİNE AŞIRI DÜŞKÜN OLANLAR

AİLESİNE AŞIRI DÜŞKÜN OLANLAR 

Aile hayatını önemseyen erkeklerin bu davranışı aslında çok güzeldir. Ancak ailesine aşırı düşkün olan erkekler bazen eşlerini ihmal edebiliyor. Özellikle annesine bağlı olan erkekler, bireysel olarak karar verme konusunda zorlanıyor.

Her kararını annesine danışıyor. Hatta evliliğinizle ilgili bir çok kararı da annesinin vermesini istiyor. Böyle bir erkekler evlilik hayatını yürütebilmek sandığınız kadar kolay olmaz. Çünkü o her an ailesinin yanında olmak isteyip sizinle ilgilenmeyi unutabilir.

AŞIRI KISKANÇ OLANLAR

AŞIRI KISKANÇ OLANLAR 

Kıskançlığın bir sevgi belirtisi olduğu asırlardır söylenen ve bilinen bir gerçektir. Oysa kıskançlığında her şeyde olması gerektiği gibi bir sınırı olması gerektiği de gözden kaçırılmaması gereken ciddi bir durumdur.

Aşırı kıskanç olan erkekler bireysel hayatınızı kısıtlamaya çalışabilir ve sosyal çevrenizi çok kıskanabilir. Böyle erkeklerle sağlıklı ilişki yürütebilmek mümkün olmaz. Eğer çok kıskanç bir partneriniz varsa onla evlenmeyi aklınızdan bile geçirmeyin.

OLGUNLAŞAMAYANLAR

OLGUNLAŞAMAYANLAR 

İçerisinde hep bir çocuk barındıran ve ruhu hep çocuk kalan erkeklerle sevgili olmak çok eğlenceli olabilir. Ancak evliliklerde bu durum geçerli değildir.

Çocuksu bir ruha sahip erkek, ev idaresinde gerekli bütçe kontrolünü yapamaz, savurgan davranır ve kolay kolay sorumluluk sahibi olamaz.

Tüm yük sizin omuzlarınızda olur. Bu durumda da ruhen ve fiziksel olarak yıpranabilirsiniz. Evliliğin yükünü taşımaya hazır olamayan bu erkeklerden uzak durun.

ÇAPKINLIKTAN VAZGEÇMEYENLERÇAPKINLIKTAN VAZGEÇMEYENLER 

Sürekli gözü dışarıda olan bir erkekle beraber olmayı hiç kimse istemez. Kadınlar güvenebileceği ve sadık olan erkeklerle evlenmek ister. Bazı erkekler çapkınlık yapmadan duramazlar.

Onlar için çapkın olmak hayatlarına eğlence katmak için bir yöntem bile olabilir. Bu erkeklerle sağlıklı ilişki yürütebilmek neredeyse imkansızdır.

Her an başkasıyla flört eden bu erkekler evine pek bağlı olamaz. Bu sebeple çapkın erkeklerden uzak durun ve onlarla asla evlilik kararı almayın.