MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-05-2022 12:02   Güncelleme : 15-05-2022 12:02

Britney Spears 'mucize bebeğini' kaybetti

Amerikalı pop yıldızı Britney Spears, Instagram hesabından bebeğini kaybettiğini duyurdu. Nişanlısı Sam Asghari ile ilk bebeğini bekleyen sevilen sanatçı paylaşımında ‘mucize bebeklerini’ kaybettiklerini ama ailesini büyütmeye devam edeceklerini kaydetti.

Britney Spears 'mucize bebeğini' kaybetti

Pop müziğin sevilen ismi Britney Spears, İran doğumlu spor hocası Sam Ashgari ile geçen yıl Eylül ayında nişanlanmıştı. 2004'te evlenip 2007'de boşandığı ikinci eşi Kevin Federline'dan iki erkek çocuğu olan Spears, Ashgari ile birlikte çocuk sahibi olmak istediklerini söylemişti.

Spears, geçmişteki hamilelikleri sırasında ağır depresyon geçirdiğini açıklamıştı.

BABASI VASİSİYDİ

2008'de akıl sağlığı konusundaki kaygılar nedeniyle Britney Spears'ın yaşamını yasal vasileri kontrol etmeye başlamıştı. Spears'ın babası Jamie Spears, 13 yıl boyunca şarkıcının hayatına kontrol ediyordu.

Britney Spears vasiliğin istismara dönüştüğü gerekçesiyle babasının elinden vasiliği almak için yasal mücadeleye başlamıştı.

ABD'nin Los Angeles kentinde görülen davada mahkeme geçen yıl Kasım ayında Spears'ın servetinin ve hayatının kontrolüne yol açan yasal vasiliğe son verilmesi kararı almıştı.

Britney Spears Şubat ayında, başından geçenleri anlatacağı bir kitap için yayın şirketi Simon&Schuster ile 15 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı.

'MUCİZE BEBEĞİMİZİ KAYBETTİK'

Pop yıldızı, Instagram hesabından takipçilerine açıklama yaparak Ashgari'den beklediği bebeklerini kaybettiğini açıkadı. Britney Spears, “Büyük bir üzüntüyle hamileliğin erken aşamasında mucize bebeğimizi kaybettiğimizi duyuruyoruz. Bu, her ebeveyn için yıkıcı bir zaman” dedi.

sam.jpg

MAHREMİYET RİCASI

“Belki de hamilelik sürecinin ilerlemesini bekleyip duyurmalıydık” diyen Spears, nişanlısı Asghari ile bebek sahibi olmayı denemeye devam edeceklerini söyledi.

Spears paylaşımında “Tüm desteğiniz için çok minnetarız. Bu zor zamanlarda mahremiyetimize saygı göstermenizi rica ediyoruz” dedi.

Pop yıldızı, Asghari ile uzun bir zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ancak babası Jamie Spears’ın hayatının her alanını kontrol ettiği vasilik nedeniyle bu kararı kendisi veremiyordu.Karar