SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 13:49   Güncelleme : 02-08-2022 13:49

Beşiktaş'ta flaş karar!

Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı. Siyah-beyazlılara geldiği günden bu yana sakatlıklardan bir türlü istediği süreyi bulamayan Kevin Nkoudou için ayrılık zamanı geldiği iddia edildi. Oynadığı zaman başarılı performans sergileyen ancak geçirdiği sakatlıklar nedeniyle Valerien Ismael oyuncuyu gözden çıkardı.

Beşiktaş'ta flaş karar!

Yeni sezona güçlü bir şekilde giriş yapmak isteyen Beşiktaş'ta transferde hareketli saatler yaşanıyor. Valerien Ismael yönetiminde 3-4-3 ve 4-3-3 sistemi arasında çalışmalar yapılırken ligin ilk maçında nasıl bir dizilişle sahaya çıkalacağı merak ediliyor.

Beşiktaş'ta flaş Nkoudou kararı!

Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş'ta Georges Kevin Nkoudou konusunda flaş bir karar alındı. Siyah-beyazlılara geldiği günden bu yana yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü istenilen etkiyi veremeyen tecrübeli futbolcuyla yolların ayrılması kararı alındı.

Beşiktaş'ta flaş Nkoudou kararı!

Fanatik'in haberine göre Beşiktaş kurmayları ile Georges Kevin Nkoudou'nun menajeri arasındaki görüşmelerde fesih konusunda anlaşma yakın...​​​​​​​

Beşiktaş'ta flaş Nkoudou kararı!

27 yaşındaki futbolcu Beşiktaş formasıyla 86 müsabakada şans buldu. Fransız oyuncu bu süreçte rakip fileleri 16 kez havalandırdı. Georges Kevin Nkoudou takım arkadaşlarına 8 gol pası verdi.​​​​​​​

Beşiktaş'ta flaş Nkoudou kararı!

Tecrübeli futbolcunun güncel piyasa değeri 4 milyon 200 bin euro olarak gösteriliyor. Fransız futbolcu, 2019-2020 sezonu başında 4 milyon 500 bin euro karşılığında Beşiktaş'a transfer oldu.

​​​​​​​(CNN)