MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-06-2022 16:56   Güncelleme : 23-06-2022 16:56

Bademcik ameliyatından sonra vefat etti

Brezilyalı eski güzellik kraliçesi Gleycy Correia, bademcik ameliyatı sırasında aşırı kan kaybı sebebiyle komaya girdi. İki aydır hastanede yaşam mücadelesi veren Correia, hayatını kaybetti.

Bademcik ameliyatından sonra vefat etti

Brezilyalı eski güzellik kraliçesi olan 27 yaşındaki Gleycy Correia'nın bademcik ameliyatı olmasının ardından komaya girdi. Ünlü model ameliyattan beş gün sonra kan kaybına bağlı olarak kalp krizi geçirdi.

Daily Mail'de yer alan habere göre; Yoğun bakımdaki iki aylık yaşam mücadelesini kaybeden Gleycy Correia, iki gün önce hayatını kaybetti.

YANLIŞ MÜDAHALE NEDENİYLE ÖLDÜ

Correia'nın aile dostu Jak Abreu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ailenin kesinlikle ameliyat sırasında yapılan yanlış müdahale nedeniyle kızlarının öldüğüne inandığını dile getirdi.

Abreu, ayrıca, "Tanrı, prensesimizi almak için bu günü seçti. Onu çok özleyeceğini biliyoruz ama şimdi gülümsemesiyle gökyüzünü aydınlatacak..." ifadelerini kullandı.

Aileye yakın başka bir kaynak Lidiane Alves Oliviera da, "Bademciklerini almak için ameliyat oldu ve evde beş gün kaldıktan sonra kanama geçirdi. 4 Nisan'da kalp krizi geçirdi ve o zamandan beri nörolojik aktivitesi olmadan komadaydı. Ardından vefat etti." şeklinde konuştu.