MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-06-2022 16:38   Güncelleme : 16-06-2022 16:41

Ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı!

Basketbolcu Can Maxim Mutaf ile 2 gün önce Paris'te nikah masasına oturan ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, düğün yemeği düzenledi. Duygu Özaslan yemeğe gelinlikle Can Maxim Mutaf da damatlıkla katıldı. Özaslan'ın 17 bin TL'lik topuklu ayakkabısı gündem oldu.

Ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı!

YouTube'da çektiği makyaj videoları ile yıldızı parlayan ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, bir süredir aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile iki gün önce Paris'te nikah masasına oturdu. Can Maxim Mutaf ile Duygu Özaslan, nikahın ardından iki gün üst üste davet verdi.

Nikah sonrası bir şatoda prova yemeği organize eden çift, yakın arkadaşlarıyla kutlama yaptı. Özaslan prova yemeğinde mini tül ve dantel detaylı bir gelinlik tercih etti. Çift, düğün yemeklerine de gelinlik ve damatlıkla katıldı. Tül detaylı balık model bir gelinlik tercih eden

Nikah prova yemeğini bir şatoda organize eden ünlü çift, arkadaşları ile kutlama yaptı. Duygu Özaslan prova yemeğine gelinlik Can Maxsim Mutaf da damatlıklar katıldı. Özaslan, saçlarını topuz yaptırarak uzun bir duvak tercih etti.

Ünlü fenomenin ayakkabıları prova yemeğine damgasını vurdu. Özaslan'ın dünyaca ünlü bir markaya ait olan topuklu ayakkabısının 945 euro yani 17 bin TL olduğu öğrenildi.