BURSA
Giriş Tarihi : 18-10-2021 02:15   Güncelleme : 18-10-2021 16:38

Ataçlar Giyim artık Kestel’de

Bursa’da 1993’den beri hizmet veren Ataçlar Giyim, 5’inci şubesini Kestel’e açtı. Erkek giyimde marka olma yolunda ilerleyen Ataçlar Giyim’in Kestel Şubesi’nin açılışını Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır yaptı. Tanır,  “Muhteşem bir yer olmuş, caddemize Kestel’imize yakışmış. Bizlere düşen vazife işletmelere sahip çıkıp ayakta kalmaları için elimizden geleni yapmak” dedi.

Ataçlar Giyim artık Kestel’de

Özlem ATAÇ

1993’den beri Bursalılara hizmet veren Ataçlar Giyim Gürsu, Demirtaş, Gemlik ve Kumla’dan sonra bir şubesini de Kestel’de açtı. Kerem, Menderes, Muhtesim, Vedat, Şahap, Mücahit ve Refik Ataç kardeşler, erkek giyimde marka olmanın yolunda ilerliyor.  Kardeşlerin hep birlikte bulunduğu açılışa Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (BESOB) Başkanı Arif Tak, Gürsu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Orhan ile birçok vatandaş katıldı. Açılışı yapmadan önce mağaza sahiplerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Belediye Başkanı Önder Tanır, “Muhteşem bir yer olmuş, caddemize Kestel’imize yakışmış. Bizlere düşen vazife işletmelere sahip çıkıp ayakta kalmaları için elimizden geleni yapmak. Fevziçakmak caddesi hergün kendini geliştiriyor. İyi çalışma yaptığımız caddelerden bir tanesi. İnşallah bu tarz işletmelerin artmasıyla çok daha güzel bir hal alacak. Yayalarımız Bursaray’dan kent meydanımıza rahat bir şekilde ulaşabiliyorlar. Aynı şekilde araçlarımızla herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahat akıcı bir trafiğe kavuştuk. Caddemiz bu tarz işletmelerle çok daha güzel bir hal alacak. Bu güzel işletme için işletme sahiplerine girişimciliklerinden dolayı tebrik ediyorum. Hayırlı işler, hayırlı müşteriler, bereketli kazançlar Allah’tan niyaz ediyorum ve tebrik ediyorum” dedi.

KALİTE VE UCUZLUK BİR ARADA

Kestel’deki şubede Kestelilere hizmet vereceklerini söyleyen Kerem Ataç, “1993’den beri Ataçlar giyim Bursa’da hizmet veriyor. Şu an Demirtaş’ta Menderes , Gemlik’te Muhtesim, Kumla’da Vedat, Gürsu’da Şahap, Mücahit ve Refik kardeşlerim hizmet veriyor.  Şimdi sıra Kestellilere hizmet vermekte. Kalite ve ucuzu bir arada isteyen vatandaşlarımızı mağazamıza bekliyoruz.  Başkanımız Önder Tanır’a, BESOB Başkanı Arif Tak’a ve Gürsu Kooperatif Başkanımız Ahmet Orhon’a katılımları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Açılıştan sonra mağazayı gezen Başkan Önder Tanır, ilk siftahı kendi yaptı.