SPOR
Giriş Tarihi : 31-07-2022 16:44   Güncelleme : 31-07-2022 16:44

Arda Güler Avrupa'ya transfer olacak mı? Arda Güler'in sözleşmesindeki çıkış maddesi ve şartları ortaya çıktı

Fenerbahçe'nin büyük beklentiler içerisinde olduğu genç yıldızı Arda Güler'in sarı lacivertli kulüple yaptığı sözleşmenin detayları belli oldu. İşte Arda Güler'in transfer şartları...

 Arda Güler Avrupa'ya transfer olacak mı? Arda Güler'in sözleşmesindeki çıkış maddesi ve şartları ortaya çıktı

Spor Toto Süper Lig'de geçtiğimiz sezona genç yaşına rağmen damga vurmayı başaran Arda Güler sadece Fenerbahçelilerin değil tüm futbolseverlerin büyük bir beğenisini toplamayı başarmıştı.

Arda Güler, geçen sezon A takım formasını giymeye başladığı Fenerbahçe'de yeteneklerini sergileyerek, Avrupa kulüplerinin de radarına girmişti.

Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe ile olan sözleşmesini yenileyen genç yıldız Arda Güler'in babasıyla birlikte sarı lacivertli ekiple yaptığı sözleşmenin detayları ortaya çıktı.

Arda Güler Avrupa'ya transfer olacak mı?

Arda Güler'in sözleşme detayları

2022-2023 sezonu için sözleşmesine Avrupa'ya transferi için 22.5 Milyon Euro bir bonservis ücreti ekleten Arda Güler, 2023-2024 ve 2024-2025 sezonları için sözleşmesine tam 30 Milyon Euro'luk bir çıkış maddesi koydurttu.

Genç yıldız Arda Güler'in Fenerbahçe ile yaptığı yeni sözleşmede dikkat çeken en büyük detay ise herhangi bir sezonda 1500 dakikanın altında süre alırsa 5 Milyon Euro bonservis ücreti karşılığında Avrupa'ya transfer olabilecek...