KÜLTÜR
Giriş Tarihi : 08-05-2022 17:02   Güncelleme : 08-05-2022 17:02

Anneler Günü'ne özel filmler

İşte Anneler Günü'ne özel annenizle ya da çocuğunuzla izleyebileceğiniz aile temalı filmler...

Anneler Günü'ne özel filmler

Stepmom

Eşiyle yaşadığı ani bir ayrılığın ardından yeni hayatını kurmayı amaçlayan Luke, yeni sevgilisi Isabel ile birlikte yaşamaya başlar ve iki çocuğunu da yanına alır. İki tarafın da birbirine alışmakta zorlandığı filmde çeşitli ailevi problemler görülüyor...

Kuzunun Annesi

Cristina hayatını annesi Carmen'e bakmakla geçiren bir kadındı. Doğum gününden birkaç gün sonra Cristina, ona özgürce ve önyargısız yaşamanın başka yollarını gösterecek olan eski bir okul arkadaşı olan Sandra ile yeniden bağlantı kurar.

Milano'da Mucize

Evinin önünde terk edilmiş bir bebek bulan Lolotta'nın yaşadıklarını fantastik komedide bulabileceğiniz filmde dönemin İtalya'sındaki sınıf farklılığı ise komik bir üslupla ele alınmış.

Mamma Mia!

ABBA'nın hit şarkıları eşliğinde izleyeceğiniz bu muzikalde Sophie annesinin günlüğünü buluyor ve annesinden ve nişanlısından habersiz olarak düğününe babası olabileceğine inandığı 3 erkeği çağırıyor...

Sebastian Sevgili Dostum

Uçak kazasında kaybolan Angelina'yı bekleyen Sebastian'ın macerasında dedesinin bir tanıdığı olan Peter aracılığıyla onu bulmaya dair çabalarına şahitlik edeceksiniz. Kurtarmadan önce kendisi ve köpeğinin yaşadığı birçok maceranın ve elde edilecek sırrın gizemini öğrendiğinizde oldukça şaşıracaksınız.

Mutluluğun Ardından

Kanser olduğunu öğrenen Marie-Laure, sosyal hizmetlerin hoşuna gitmeyen tavırlarından ötürü öldükten sonra çocuklarına nasıl bakılacağını belirleyememiş ve bunun için mücadeleye başlamıştır...

Room

5 yaşındaki oğluyla bir odaya hapsedilen bir annenin kasvetli ve karanlık yaşamına dair bir hikayeye tanıklık edebilirsiniz. Bu odada tek bir pencere vardır ve burası annenin oğlunun bildiği tek dünya. Peki bu anne ve oğul bu odadan kaçabilecekler mi?

Dark Horse

Galler'in maden köylerinden fakir bir bir barmen, diğer sakinlerden bazılarını, yetiştirecekleri bir yarış atıyla "kralların sporu"nda rekabet etmek için kaynaklarını birleştirmeye ikna eder.

Vanilya ve Çikolata

Kocasının ilgisizliği ve ona ihaneti sebebiyle evi terk eden Penelope, büyükannesinin evine yerleşir ve gençliğine dai anılarını anımsamaya başlar. Üç çocukla birlikte yalnız kalan Andrea ise eşine geri dönmesi için ısrar erse de Penelope bunu kabul etmez. Üç çocuğun hayatı bu sırada iyiye gitmemektedir. Geçmişleriyle yüzleşen çift acaba ilişkilerine devam edebilecekler mi?

Sarı Kuş

Sarıkuş, yuvasından hiç ayrılmamış, ailesi olmayan ama umutsuzca bir aile isteyen ufacık bir kuştu, yani Afrika'ya göç eden bir sürüye liderlik edene kadar...