BURSA
Giriş Tarihi : 16-09-2021 00:01   Güncelleme : 16-09-2021 00:25

Ana temamız; eğitim

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi 2021-2022 yeni dönem ‘Basınla yan yana’ kahvaltı programıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi. Derneğin ana temasının eğitim olduğunu söyleyen Dernek Başkan Yardımcısı Sibel İstanbullu, “Dernek olarak 30 tane okuttuğumuz çocuğumuz var. Onlara kaynak sağlamak için her türlü etkinliğe açığız” dedi.

Ana temamız; eğitim

Özlem ATAÇ

En sosyal derneklerinden biri olan Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, 2021-2022 yeni dönem ‘Basınla yan yana’ kahvaltı programıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya Türk Anneler Derneği Bursa Şube Başkan Yardımcısı Sibel İstanbullu ve Yönetim Kurulundan Özlem Gürel, Zübeyde Umur, Sevinç Şen Önel, Sedef Sezer, Ayşegül Başparmak, Seda İli Özkan, Yasemin Mutlu ve Sema Güzelkazaz katıldı. Türk Anneler Derneği’nin her zaman basınla iç içe olduğunu dile getiren Başkan Yardımcısı Sibel İstanbullu, “Türk Anneler Derneği olarak sizleri her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Sizler bizim gözümüz, kulağımız, ışığımızsınız” diye konuştu.

HER TÜRLÜ ETKİNLİĞE AÇIĞIZ

Dernek olarak her türlü etkinliğe açık olduklarını belirten İstanbullu, “Her zaman iyi ilişkilerde yürüdüğümüz yolda beraber devam etmek için yılın ilk toplantısını yönetimle birlikte gerçekleştirdik. Bundan sonraki ilk yoğunlaşacağımız konu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı. 27’si gibi Cumhuriyet Balosu planlıyoruz. Ana temamız her zaman eğitim. Dernek olarak 30 tane okuttuğumuz çocuğumuz var. Onlara kaynak sağlamak için her türlü etkinliğe açığız. Belki bir kermesle başlayabiliriz. Bir de yüz güldüren anneler projemiz var. İnşallah onu hayata geçireceğiz” dedi.