SPOR
Giriş Tarihi : 08-05-2022 16:13   Güncelleme : 08-05-2022 16:13

Ali Sürmen'den Ali Koç'a sert sözler!

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında, Antalyaspor maçında asılan pankart nedeniyle başlayan tartışma araya Ekrem İmamoğlu'nun da girmesiyle büyümüştü. Trabzonspor'un Divan Başkanı Ali Sürmen, Ali Koç'a tepki göstererek, "Koç Ailesi’nin, bu şımarık ve şirazesi kaymış çocuklarının, yanlış yolda olduğunun bir an önce farkına varması gerekiyor" dedi.

Ali Sürmen'den Ali Koç'a sert sözler!

Trabzonspor'un şampiyonluk maçında stada asılan pankartla ilgili tartışmalar devam ederken Ali Koç, cami hakkında sert sözler söylemiş ve pankarta tepki göstermişti.

Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen, Ali Koç'a tepki göstererek, "Koç Ailesi’nin, bu şımarık ve şirazesi kaymış çocuklarının, yanlış yolda olduğunun bir an önce farkına varması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"KÖKLÜ BİR KULÜBÜN BAŞKANININ AĞIRLIĞINA YAKIŞMAYAN SÖYLEMLER"

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Sürmen, Erol Toy tarafından yazılan ve Vehbi Koç'un hayatını anlatan "İmparator" kitabına gönderme yaparak, Vehbi Koç'un örnek alınacak bir hayatı olduğunu söyledi.

"Hakeza Koç Ailesi'nin fertlerini, başta Sayın Rahmi Koç olmak üzere saygın buluruz" diyen Sürmen, "Torun Ali Koç'un köklü bir kulübün başkanının ağırlığına yakışmayan söylemlerine cevap verilmiyor ise cevap verilme saygınlığını kaybetmesinden ve atalarına olan saygıdandır…" dedi.

"ŞIMARIK, ŞİRAZESİ KAYMIŞ ÇOCUKLAR..."

"Trabzonspor'un başarısına, Trabzonlu spor adamları ve siyasilere dil uzatması artık densizliğe ulaşmıştır" diyen Sürmen, "Koç Ailesi'nin, bu şımarık ve şirazesi kaymış çocuklarının, yanlış yolda olduğunun bir an önce farkına varmasında, Koç Ailesi adına fayda vardır" diye konuştu.