MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-09-2020 06:19   Güncelleme : 25-09-2020 06:19

Ali Alper'e 10.yıl sürprizi

Küçücük mekânında büyük gazinoları aratmayan performansla dikkat çeken ünlü isimleri Bursalıları buluşturan Özden Çelikten geçtiğimiz hafta sonu assolisti Ali Alper için onuncu yıl sürprizi yaptı.

Ali Alper'e 10.yıl sürprizi

Mustafa TANITAN

Zengin Repertuarı ve kendine özgü ses tonu ile bir çok ünlüye rakip gösterilen ve güçlü performansıyla dikkat çeken Muşlu Ali Alper her gece Kale Sonu Restoran'da sahne alıyor. Restoranı her gece sevenleriyle dolduran Ali Alper önceki akşam sahnelerin yeni sesi hemşerisi Faruk Sönmez'le birlikte bir program sundu. Zaman zaman müşterilerinde mikrofonu eline alarak hünerlerini sergilediği eğlence gecesinde Her iki sanatçı geç saatlere kadar programını ilgi ile izleyen türkü sevenlere doyumsuz dakikalar yaşattı.  Mekan sahibi Özden Çelikten de gecede yaptığı konuşmada “Yeri kolay kolay doldurulamayacak ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve diğer ünlüleri aratmayacak performansı ve sesiyle on yıldan bu yana restoranımda assolistlik yapan Ali Kardeşime katkılarından dolayı bu gece sürpriz bir program hazırladım. Pandemi sürecinde kapalı olan mekanıma bu gece bismillah diyerek gedikli sanatçımız Ali Alper'le merhaba demek istiyorum. Kanaatkar tutumu ve hoş görülü tavrıyla on yıldan bu yana mekanımın assolistliğini yapan Ali Kardeşime teşekkür ediyor yüce rabbimden uzun ömürler diliyor, ufkunun açık olması dileklerimi iletiyorum. İyi ki varsın"dedi.

ÇELİKTEN’DEN TAM NOT

Kale Sonu Restoran işetmecisi Özden Çelikten gedikli assolisti Ali Alper için "Repertuarında binlerce eser bulunan Muşlu sanatçımız Arabesk Fantazi Müzik ve her yörenin türkülerini kusursuz seslendiren Ali Alper kardeşimin geleceğini parlak görüyorum. Yıllardan beri Restoran ve cafe işletmeciliği yapmaktayım. Restoranlarımda birçok bildik ünlü ses sahne aldı. Ali Alper kardeşimin sanat anlayışı ve aşkı ile sevdasını bu şekilde devam ettirdiği takdirde hak ettiği mertebeye gelecektir.”ifadelerini kullandı. Ali Alper'de Çelikten ve müşterilerine şükranlarını sunup teşekkür etti.