Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Yıldız Entegre Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan ve Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik’in konuşmacı olarak törende yer aldı. İş birliği çerçevesinde Yıldız Entegre logosu 2023-2024 sezonunda Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın formalarının önünde yer alacak.
Toplantıda ilk olarak söz alan Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, “Bu sezon pek çok marka, sponsorluk anlaşmalarıyla ailemize katıldı. Kulübümüz için çok önemli bir sponsorluk anlaşmasının imza töreni için bir aradayız. Bugün birlikte imzalarını atacağımız Yıldız Entegre markası, 2023-24 sezonu boyunca Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın forma önünde yer alacak. Yıldız Entegre’ye Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum ve anlaşmamızın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın şampiyonluklarını, kupalarını, başarılarını hep birlikte kutlamak dileğiyle” dedi.

Türker Bayazıt: "Bu anlaşmayı kadınlarımızın spor alanındaki başarılarına ve kadınların gücüne ithaf ediyoruz"
Fenerbahçe'de Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, "Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı olarak, Yıldız Entegre ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı olarak, yıllardır büyük bir kararlılıkla sahada mücadeleyi bırakmadan başarılar elde ediyoruz. Yıldız Entegre ile yaptığımız iş birliği, takımımızın geleceğini parlatacak, yeni başarılar elde etmemize yardımcı olacak ve Türk sporuna olan desteğimizi katbekat daha da artıracak. Kadınların ve kadın sporcuların önemi, sadece sahada değil, toplumun her alanında büyük bir etki oluşturuyor. Bir kadın olarak büyük bir gururla ifade ediyorum ki kadınların gücü, azmi ve başarıları toplumumuzun her köşesinde ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Cumhuriyetimizin 100. yılında bu önemli anı, kadınlarımızın spor alanındaki başarılarına ve kadınların gücüne ithaf ediyoruz. Sözlerime son verirken, Ulu Önderimiz Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet sayesinde biz Turk kadınları olarak bugün, sınırsız hayaller kurabiliyor ve kurduğumuz hayallere Türkiye Cumhuriyeti’nin gücünü her an yanımızda hissederek ulaşabiliyoruz. Bunun en yakın örneği A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başarılarıdır. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak Cumhuriyetimizin bize verdiği güç ile hem Türkiye Ligi’nde hem de Avrupa Ligi’nde bu sezon da hedeflediğimiz hayallere ulaşmak için büyük bir gayretle çalışacağız. Türk kadınları olarak hayallerimizi gerçekleştirmemizi sağlayan Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyorum” şeklinde konuştu.

Melike Alkan: "Sarı Meleklere eşlik edecek olmanın gururunu yaşıyoruz"
Yıldız Entegre Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan, "Sarı Meleklere eşlik edecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizim için son derece önem taşıyan böyle bir günde hep birlikte olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Yıldız Entegre Ailesi adına hepinize en içten sevgi ve saygılarımı getirdim. Yıldız Entegre kökleri 1890’lı yıllara dayanan Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük orman ürünleri şirketleri arasında ülkemizi gururla temsil ediyor. Üç kıtada tesislerimiz bulunuyor ve 80’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Kıymetli konuklarımız rakamsal başarılar elbette ki mutluluk verici ancak biz sadece rakamsal başarılar ile yetinmiyoruz. Bugün Dünya’da ve Türkiye’de ulaştığımız bu büyüklüğü toplumsal faydaya dönüştürecek projeler geliştirme gayreti içerisinde çalışıyoruz. Sürdürebilir iyiliğin izinde parolası ile birlikte gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya ve daha iyi bir ülke bırakabilmek için birçok çevreci, toplumsal ve kültürel projeler içerisindeyiz. Türkiye’nin daha gelişmiş ve müreffeh bir ülke olma yolu ekonomik ve toplumsal hayatta kadının önünü açan daha kapsayıcı politikalar üretilmesinden geçiyor. Bu noktada ülkenin köklü sanayi kuruluşlarından biri olarak bizlere de büyük bir sorumluluk düştüğünün farkındayız ve bunun gereğini yerine getirmek için kadının gücünü ortaya çıkarak projeler göstermeye gayret gösteriyoruz. Bugün bir araya gelmemize vesile olan sponsorluk desteğini de bu kapsamda değerlendiriyor, ülkemizin güzide kulüplerinden Fenerbahçe’nin başarısı dillere destan Sarı Melekleri ile çok başarılı bir yolculuğa çıktığımıza inanıyoruz. Bu sezon biz de şirket olarak voleybol ailesine katılmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçe’nin çok başarılı kadın voleybolcuları 2023-24 voleybol sezonunda önünde Yıldız Entegre logosunun yer aldığı formalarla sahalara çıkacaklar. Bu iş birliğinin her iki taraf için de hayırlara vesile olmasını temenni eder, Sarı Meleklere çıkacakları her maçta eşlik edecek olmanın gururunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Pelin Çelik: "Nice şampiyonluklar kazanacağımıza eminim"
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın Menajeri Pelin Çelik, Formamızın üzerinde Yıldız Entegre yazısıyla sahada yıldızlaşarak nice şampiyonluklar kazanacağımıza eminim. Yine çok güzel bir günce, çok güzel bir sponsorluk anlaşmasıyla birlikteyiz. Yıldız Entegre firmasına, ‘ailemize hoş geldiniz’ demek istiyorum takımım adına. Gücümüze güç katacaklar ve sahada formamızın üzerinde Yıldız Entegre yazısıyla sahada yıldızlaşarak nice şampiyonluklar kazanacağımıza eminim. Cumhuriyetimizin 100. yılında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak ne kadar büyük bir sorumluluk aldığımızın farkındayız ve her gün bu ciddiyet ve düşünceyle çalıştığımızı belirtmek isterim. Son sezonun şampiyonu olarak Cumhuriyetin 100. Yılında yeni şampiyonluklar kazanmak en büyük hedefimiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun. Türk kadınları olarak sahada dik durmaya, savaşmaya ve Türk kadınının gücünü göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından imzalar atıldı. İmza töreni fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Manisa BBSK'nın misafiri Türk Telekom Manisa BBSK'nın misafiri Türk Telekom

Kaynak: İHA