Mehmet ÇETİNKAYA
Ankara İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkan Serkan Yaman ve yönetimi ev sahipliğinde Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Ankaralılar Gecesi’ne Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa AK Parti Milletvekili Ahmet Kılıç, Büyükşehir Beledisi Başkan Vekili Ali Mersin, Osmangazi Belediyesi Başkan Vekili Bülent Hamdi Cingil, MHP Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Gürsel Çelebi, Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Sezer Aktaş, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Akar, Bildef Genel Başkanı Ramazan Alp,  Bildef Genel Başkan Vekili Ali Bozkurt katıldı.

Gazze’de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı Gazze’de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Ankaralılar Derneği olarak birçok çalışmaya imza attıklarını kaydeden Ankara İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Serkan Yaman, “Hemşehrilerimizin birlik beraberliği için, saha çalışmaları, ev ve işleri ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Eğitim ve Sağlık kurumları ile de indirim protokolleri imzaladık. Kültür turları ile 2 kez Çanakkale şehitliğini ziyaret ettik.

Ankaralılar Gecesi’ni de 2 defa düzenledik. BİLDEF’in Anadolu Günleri Turizm Fuarı’nda Polatlı’nın ve Ankara’nın tanıtımını yaptık. Elektrik Mühendisleri Derneği ile proje geliştirdik. 6 Şubat Depremi’nde 2 tır dolusu yardım gönderdik.

İşsiz hemşehrilerimize istihdam fırsatı sağladık. İhtiyaç sahibi hemşehrilerimize destek olduk” ifadelerine yer verdi. Program Ankaralı sanatçıların konseri ile son buldu.

Editör: Mehmet Ali Ekmekçi