Her bölümünde hayranlarını ekrana kilitleyen olaylara sahne olan Esra Erol’da programında yine herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Sevilen isim Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği Esra Erol’da programına katılan Leyla Yanar isimli hanımefendi 17 yıllık eşi tarafından dolandırıldığını söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

ARTIK CANIMA YETTİ

Yıllardır eşinin sorumsuz olduğunu ve ona ihanet ettiğini dile getiren Leyla Yanar, 'Artık canıma yetti. Dayanamıyorum artık' diyerek isyanını dile getirdi.

esra erol 1

Leyla Yanar, 'Eşim dişimi yaptırmak istediğini söyledi ve beni kandırdı. Dişçiye gittik ve dişlerimin hepsini söktürdük. Bir süre dişçiye para vermedi. Kavga ettik ve evi terk etti. O esnada eşimin beni 70 yaşında bir kadınla aldattığını öğrendim. Diş tedavimi parasını başka kadınlarla harcadı' diyerek başından geçenleri anlattı.

esra erol 2

Eşinin daha önce kızı ve kendisine şiddet uyguladığı için cezaevine girdiğini de söyleyen Leyla Yanar ağlayarak Esra Erol'dan yardım istedi. Leyla Hanım'ın eşi Bayram Yanar ise canlı yayına bağlanarak tüm iddiaları yalandı.

Zayn bu kez korkuttu Zayn bu kez korkuttu

esra erol 3

Bayram Yanar, 'Öyle bir şey yok. Ben onun diş parasını yatırdım. İlk tasidini de ödedim 85 milyar. Geri kalınını da her hafta eline götürüp veriyorum' dedi. Leyla Yanar ise eşinin açıklamaların ardından canlı yayında adeta sinir krizi geçirdi.

KAYNAK:HABER MERKEZİ