Aktör Johnny Deep'e açtığı davada yaşananların ardından prestij kaybeden oyuncu Amber Heard, bu kez yeni filmi Aquaman'la ilgili iddialar gündeme geldi. Heard'ın filmden çıkarıldığı iddia edilmiş, oyuncu yönetmenini suçlamıştı.

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI

Filmin yayınlanan fragmanında Amber Heard yer alınca iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı. Ancak Heard'ün filme nasıl dahil olduğu konusu merak uyandırmaya devam etti. Filmin fragmanının yayınlandığı aynı gün bazı belgeler ortaya çıktı.

MOMOA HEARD'Ü İSTEMEDİ

Yıldızlar ödül töreninde Yıldızlar ödül töreninde

NTV'nin aktardığı Variety'nin haberine göre, filmin başrol oyuncusu Jason Momoa, Mera karakterini canlandıran Heard'ü filmde istemedi. Heard'ün filmden çıkarılmamasını sağlayan kişi ise oyuncunun eski sevgilisi Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk oldu.

Amber Heard yeni iddialarla gündemde! Bu kez odağında Elon Musk var: "Ortalığı yakıp yıkarım" - Resim : 1

ORTALIĞI YAKIP YIKARIM

Musk, konuyla ilgili Warner Bros.'a bir mektup yazdı. Mektupda oyuncunun filme dahil edilmemesi halinde "ortalığı yakıp yıkacağını" söylüyor. İkili 2013 yılında Heard'ün rol aldığı Machete Kills adlı filmin setinde tanışmıştı. 2016 yılında görüşmeye başlayan çiftin yolları 2018 yılında ayrılmıştı. Depp ise eski eşini kendisini Musk ile aldatmakla suçlamıştı.

20 ARALIK'TA VİZYONDA

Jason Momoa, Nicole Kidman ve Yahya Abdul-Mateen II gibi isimlerin yer aldığı film, 20 Aralık'ta vizyona girecek. 215 milyon dolarlık bütçeyle çekilen filmin sinemaseverlerden nasıl bir tepki alacağı merak ediliyor.

KAYNAK:İHA