BURSA
Giriş Tarihi : 24-03-2021 10:00   Güncelleme : 24-03-2021 10:00

TSYD Ekmekçi’yle devam…

TSYD Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Mehmet Ali Ekmekçi, aldığı 31 oyla güven tazeledi ve ‘devam’ dedi.

TSYD Ekmekçi’yle devam…

Gülin ÖZDEMİR

Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi’nin olağan genel kurulu heyecanın dorukta olduğu bir ortamda gerçekleştirildi. Başkan Mehmet Ali Ekmekçi ve başarılı gazeteci Vedat Yücebaş’ın zengin listelerle aday oldukları seçimde, 31 oy alan Mehmet Ali Ekmekçi, güven tazeleyerek, görevine devam etti. Kültürpark’ta bulunan Medya Restaurant’ta yapılan kurulda, 55 üye oy kullandı.

PROJELER İÇİN SABIRSIZIZ

Sonucun açıklanmasından sonra güne dair değerlendirmede bulunan TSYD Bursa Şube Başkanı Ekmekçi, “Kazanan Türkiye Spor Yazarları Derneği oldu. Saygıdeğer arkadaşım Vedat Yücebaş ve ekibini candan kutluyorum. Çok değerli yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, birbirinden özel projelerimizi bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlanmaktayız. Genel Kurul’da yer alan herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı. Divan başkanlığını ‘agazete’ Genel Müdürü Tevfik Fikret Sönmez’in yaptığı genel kurulda, çok sayı da gazeteci de hazır bulundu.