BURSASPOR
Giriş Tarihi : 24-08-2020 16:34   Güncelleme : 24-08-2020 16:34

Timsahlar karantinada

Son korona testinde pozitif vakayla karşılaşan Bursaspor'da bu hafta çok kritik. Özlüce'de karantinada bulunan Yeşil Beyazlı futbolcular, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Timsahlar karantinada

Sezon başı hazırlıklarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde sürdüren Bursaspor dün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalara devam etti. Antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan futbolcular son bölümde dayanıklılık testinden geçti. Takım, akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

TOPLU HALDE SON TESTE…

Kovid-19 PCR testi pozitif çıkan Bursaspor'da bu hafta çok kritik. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde karantinada bulunan Yeşil Beyazlı futbolcular, teknik heyet ve A Takım personeli bu hafta içinde toplu halde Kovid-19 PCR testinden geçecek. Hastanede tedavisi devam eden oyuncunun da durumunun iyi olduğu ve yapılacak üç testin negatif sonuçlanmasının ardından taburcu edileceği bildirildi. Sağlık Bakanlığı‘nın talimatına göre Timsah’ta karantina süreci 27 Ağustos Perşembe gününe kadar devam edecek. Bu dönemde tesise giriş çıkış olmayacak. (bursasporluyuz.org)