BURSASPOR
Giriş Tarihi : 06-08-2020 08:27   Güncelleme : 06-08-2020 08:27

SIRADA NE VAR!

Atı alan Üsküdar’ı geçti malum… Bir sıkıntıyı aşıyor gibi olduk çoğu zaman ama diğerleri geldi ardından. Borçlar da birikince, çektiğimiz oflar çok dağları yıktı. 

SIRADA NE VAR!

Gökhan GÜNDOĞDU

Süper Lig şampiyonu Bursaspor, 1. Lig’e düşerek hepimizin boynunu bükmüş ve mazimize yakışmayacak bir ilke imza atmıştı: Süper Lig’den düşen ilk şampiyon. Bunun sorumluları vardı elbette… Şimdi isim vermeye falan gerek yok artık! Atı alan Üsküdar’ı geçti malum. “Biz buraya ait değiliz” dediğimiz 1. Lig’e de şampiyon olarak üst lige çıkma hayaliyle başladık ancak evdeki hesap çarşıya uymadı maalesef. Bari ligi ikinci sırada bitirelim de direkt olarak çıkalım dedik ama yok… Elde var sıfır! Play-off karşılaşmalarının ilk ayağında da elendik zaten ve başka bir bahara kaldı umutlarımız. Bu durumun da sorumluları var elbette, yazık!..

BU BORÇLAR BAŞ AĞRITIR

Peki, şimdi ne olacak! 3 gündür de Süper Lig 24 takıma çıksın diye uğraşıyoruz. Pandemi sürecini öne sürerek ligden düşmeyi kaldıran Türkiye Futbol Federasyonu, play-off finalisti Adana Demirspor’u da eklemek istiyor Süper Lig’e anlaşılan o ki… Tamam da Bursaspor ve Akhisar ne olacak? Bu iki kulübün başı kel mi değerli TFF!.. Keşke bunları konuşuyor olmasaydık da çıksaydık hak ettiğimiz yere, bir daha düşmeme ümidiyle… Bir an önce şu borçları kapatalım, gerisi hikâye. Hadi oldu da Süper Lig’e 2 takımı daha dâhil ederse TFF, bu borçlar başımızı daha çok ağrıtır. Bu arada aldığım son bilgilere göre Bursaspor, sezon başı hazırlıklarına 12 Ağustos Çarşamba günü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapacağı ilk antrenmanla başlayacak.