BURSA
Giriş Tarihi : 11-11-2020 08:11   Güncelleme : 11-11-2020 08:11

Keles’in, Kelesli'nin her zaman hizmetindeyiz

Dağ yöresinin şirin ilçesi Keles’te yapmış olduğu çalışmalar ve uygulamalar ile adını duyurmuş olan Güler Hafriyat’ın kurucusu Sayın Ziya Güler ile yapmış olduğu çalışmalar başta olmak üzere Keles sevdası üzerine sohbet ettik.

Keles’in, Kelesli'nin her zaman hizmetindeyiz

Özkan YILDIRIM
 

  •     Öncelikle Ziya Bey bizleri Bursa’mızın en güzel ilçelerinden Keles’te konuk  edip  misafir ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Güler Hafriyat’ın kurucusu Ziya Güler kimdir isterseniz öncelikle size bir tanıyalım, tanıdıktan sonra  elbette  başka sorularımız da olacak…


DOĞMA, BÜYÜME BURALIYIM

Keles İlçemize kadar gelip bizlerle böylesine güzel bir röportaj yaptığınız için ben de sizlere  teşekkür etmek istiyorum. Ben Ziya Güler 1966 Keles  Bıyıklıalan Köyü doğumluyum. Doğma büyüme buralıyım. Resmi kurumdan emekli oldum.

  •     Peki Ziya bey, Güler Hafriyatı ne zaman kurdunuz?  Ve ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz burada?


BENİM EN BÜYÜK ZEVKİM HİZMET VE ÇALIŞMAK

Güler Hafriyat’ı 2017 yılında kurdum. Bünyemizde iki kepçemiz birde  kamyonumuz var. Şu an bu şekilde yeterli oluyor. Tabii ileriki süreçte inşallah bu parkurumuz da genişleyecek. Oğlum Hüseyin Anıl ile birlikte çalışmalar yürütüyoruz. Keles’te Belediyemizin çalışmalarını yapıyoruz. Kamuda olsun, Özel sektörde olsun bütün altyapı çalışmalarını yapıyoruz. Ayrıca köylerde de yine aynı şekilde çalışmalar yapıyoruz şahıs işlerinde özel inşaatlarda da görevler aldığımızı da  ayrıca eklemek istiyorum.

GÜLER HAFRİYAT'IN HEDEFİ BELLİ  

Ziya bey gelecek ile ilgili beklentileriniz neler?  Hedefleriniz de  neler var?

Makine araç parkurumuzu ilerleyen süreçte daha da arttırmak daha büyük projelerde yer almak elbette hedeflerimiz arasında. Ve bunu başarmak için  devamlı çalışıyoruz. Sonuçta belediye çalışmalarında olsun özel proje çalışmalarında olsun biz Güler Hafriyat olarak Keles'imiz , için ülkemiz, yurdumuz için çalışıyoruz. Daha güzel bir görünüm alması daha güzel bir altyapıya ulaşması için uğraşıyoruz. İnşallah bu çalışmalarımız ileriki süreçte daha da fazla Makina ve araçla devam edeceğine de olan inancım sonsuzdur.

KENDİ İŞİMİZ GİBİ...

  •    Peki buradan Ziya Bey ,Keles'te yaşayan vatandaşlarımıza, insanlarımıza neler söylemek istersiniz?

Keles  bizim vatanımız, yurdumuz, doğma büyüme biz buralıyız. Çalışmalarımızı da  bu doğrultuda yapıyoruz. Bizim en öncelikli düsturumuz yapmış olduğumuz çalışmalarda belediyenin olsun, kamunun  olsun, şahıs işlerinde olsun, özel inşaatlarda olsun daima yapmış olduğumuz çalışmaları kendi işimiz gibi görmemiz, titiz  davranmamızdır. Keles’e  yapılan bütün hizmetler sonuçta bizim burada yaşayan  vatandaşlarımız için yapılan hizmetlerdir.Bu husus kesinlikle en öncelik verdiğimiz çalışma prensibimizdir.

BÜTÜN HEMŞERİLERİME SELAM OLSUN

  •      Ziya Bey ,  yavaş yavaş röportajımızın  sonuna yaklaşmış bulunmaktayız, son olarak buradan Keles'te yaşayan halkımıza ne gibi mesajlar vermek isterseniz neler söylemek istersiniz?

Az önce de yine söylemiştim her şey Keles’imizin  daha güzel olabilmesi için buradan ben son olarak Keles’te  yaşayan vatandaşlarım , hemşirelerim başta olmak üzere Dağ ilçerinde yaşayan Bursa'da yaşayan herkese sevgilerimizi selamlarımı göndermek istiyorum esenlikler diliyorum diyerek sözlerini tamamladı. Güler Hafriyat adı altında oğlu Hüseyin Anıl Güler ile birlikte Keles’te Belediye çalışmalarında , kamu teşekküllerinde , şahıs işleri ve özel inşaatlarda  çalışmalar yürüten Keles aşığı olan  Keles’e ve Keles ekonomisine değer katarak emekli olmuş olmasına rağmen çalışmalar yürüten değerli müteşebbislerden Ziya Güler abimize ve oğlu Hüseyin’e bizler de çalışmalarında başarılar diliyoruz.


 İletişim Bilgileri:

Cuma Mahallesi ,

Atatürk Caddesi No 2/D

Gsm:0 532 548 20 51 -  0 551 977 71 11


 Keles/ Bursa