BURSA
Giriş Tarihi : 22-07-2020 08:29   Güncelleme : 22-07-2020 08:29

İKİNCİ EL PAZARINDA YOK YOK

İkinci El Hurda Pazarı Dernek Başkanı Dursun Tan ve yardımcıları Ufuk Akbulut ile Sercan Serbest'in girişimleriyle Görükle’de hizmete sunulan Türkiye ve Bursa'nın en modern hurda pazarı büyük ilgi görüyor.

İKİNCİ EL PAZARINDA YOK YOK

Ufuk IRGAŞ

100 yıldan bu yana Bursa'nın çeşitli semtlerinde kurulan Hurda Pazarı genç ve girişimci iş insanı Dursun Tan tarafından Türkiye'nin en modern pazarı Görükle'de hizmet vermeye başladı. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in öngörüsü ve desteğiyle gerçekleştirilen ikinci el hurda pazarında bir evin ihtiyacı olan her şeyi bulmak mümkün. Bursa ve çevre illerin hizmetine sunulan ikinci el pazarında gerçek değerlerin yarısı hatta üçte bir fiyatına satın alınabilen ev ihtiyaçlarının alınabileceğini ifade eden İkinci El Hurda Pazarı Dernek Başkanı Dursun Tan, gazetemize yaptığı özel açıklamada, "Nilüfer ilçesini modern bir şehir haline getiren eski belediye başkanımız Mustafa Bozbey ‘Gülümseyin Nilüferdesiniz’ şeklindeki sloganıyla bütün Türkiye'ye örnek olmuş bir başkan olarak tarihe geçti. Biz de bundan böyle Nilüfer’in ikinci el hurda pazarıyla da anılacağını iddia ediyoruz. Ben buradan üniversite kenti olarak da isim yapan Nilüfer’deki üstün güvenlikli ailelerin çocuklarıyla birlikte alışveriş yapabilecekleri modern ve temiz kapalı pazar alanını derneğimize tahsis eden Nilüfer Belediye Başkanımız Sayın Turgay Erdem ve kadrosuna teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Başkan Dursun Tan alışverişe gelen müşteriler için kapalı pazarda her türlü önlem alındığını ve müşterilerinin rahat edebileceği konforun sunulduğunu ifade etti. Tan, "Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden derneğimizin halkımıza sunduğu pazarımızda ücretsiz kapalı ve açık oto park, bay ve bayan tuvaletler, mescit, lokanta, çayevi ve çocuk emzirme odası ile birçok aktivitelerle hizmet vermekteyiz. Birçok büyükşehirde bulunmayan ve örnek teşkil eden pazarımızda müşterilerimiz huzur ve güven içinde alış verişlerini yapabilecekler" diye konuştu.