BURSASPOR
Giriş Tarihi : 24-02-2021 18:25   Güncelleme : 24-02-2021 18:25

Gracias Capitan!

Naive Clean Group, Bursaspor'un efsane kaptanı Batalla ve tribünün kadın taraftar grubu ‘Yeşilin İncileri’ni bir araya getirdi. Buluşmada duygu dolu anlar yaşandı...

Gracias Capitan!

Erkan ŞEN

Gayrimenkul sektöründe adından sıkça söz ettiren Naive Clean Group, Bursaspor’un efsane kaptanlarından Pablo Martin Batalla’yı ağırladı. Yıldız futbolcu ziyarete, eşi ve 1 yaşındaki kızı Sara ile katılırken, tribünün kadın taraftar grubu ‘Yeşilin İncileri’ de buluşmada hazır bulundu. Naive Clean Group Brokerı ve ‘agazete’nin Bursaspor yazarı Yiğitcan Öztürk, büyük buluşmaya ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.

DUYGU DOLU AÇIKLAMA

Timsah’ın efsane kaptanının gönüllerde yıkılmaz bir taht kurduğunu kaydeden Öztürk, “Bursaspor'umuzun efsane futbolcusu, göz bebeğimiz Pablo Martin Batalla'yı, Naive Clean Group ailesi olarak, Yeşilin İncileri kadın taraftar grubuyla ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk ve onurlandık. Bize her gururu yaşatan, birçok kez sevinçten gözyaşı dökmemize neden olan, çocukluğumun futbolcusu efsane kaptanımızı ofisimizde ağırlamak beni çok duygulandırdı ve heyecanlandırdı. Bu mutluluğu yüreğimin en derinlerinde hissediyorum. Gracias Capitan” değerlendirmesinde bulundu. Şirketin saha direktörü Kasım Öztürk de yaptığı kısa değerlendirmede, Batalla’nın Bursa ile bütünleşmiş büyük bir değer olduğunun altını çizdi.  Buluşmanın sonunda Batalla’nın minik kızı Sara’nın doğum günü de kutlandı.

 

Fotoğraf: 'bgazete'