BURSA
Giriş Tarihi : 27-03-2021 08:57   Güncelleme : 27-03-2021 08:57

Farklı ve doğal lezzetlerin buluşma noktası; Közbahçe 

İnegöl'de ortaya koymuş olduğu performansla Bursa'da da kısa zamanda şubesini açan Közbahçe Kahvaltı ve Steak House’un sahibi Sayın Ömer  Salacan ve  Közbahçe İnegöl Şube Müdürü Sayın Hüseyin Yüce ile  oluşturulan güzellikler üzerine özel bir röportaj gerçekleştirdik.

Farklı ve doğal lezzetlerin buluşma noktası; Közbahçe 

Özkan YILDIRIM

Öncelikle bizleri İnegöl'de yeşillikler arasında görünüm ve konum itibariyle çok güzel bir şekilde dekore edilmiş, dizayn edilmiş Közbahçe İnegöl Kahvaltı ve SteakHouse’a  konuk ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Bizlere Közbahçe İnegöl ile ilgili bilgi verir misiniz?

KAHVALTI VE DİNLENDİRİLMİŞ ETLERİMİZLE  HİZMETİNİZDEYİZ

Elbette memnuniyetle, Közbahçe İnegöl şubemiz 2017 yılının Eylül ayı ile birlikte  hizmet vermeye başlamıştır, birbirinden güzel lezzetleri ile kısa zamanda İnegöl'de adından güzel bir şekilde bahsedilmiş olup 2020 yılı Mart ayı ile birlikte  Bursa  Ataevler şubemizde  hizmet vermeye başlamıştır. İnegöl şubemizde içeride toplamda 168 kişiye,bahçede de 84 kişiye aynı anda hizmet verebilmekteyiz. Elbette bu pandemi sürecinde vatandaşlarımıza halkımıza seyreltilmiş olarak %50 kapasite ile  halkımızın sağlığını düşünerek hizmet vermekteyiz.

ZENGİN MENÜ DOĞAL  LEZZETLER BURADA

Közbahçe İnegöl olarak ayrıca kahvaltı anlamında da hizmet vermekteyiz ,hafta içerisinde 08:00  ila 12:00, hafta sonları ise 08:00 ile 15:00 saatleri  arasında hizmet vermekteyiz. Kahvaltımız  , kahvaltılık ürünlerimizin  çeşitliliği anlamında  gerçekten halkımızdan güzel bir teveccüh görmektedir. Bunun haricinde işyerimizde konuk ettiğimiz misafirlerimize  istemiş oldukları menü tercihlerinden sonra evlerine giderken pişmemiş ürünlerimizden de alışveriş olanağı sunmaktayız. Kahvaltının haricinde  Steak House olarak da hizmet vermiş olmamız portföy bakımından da güzel bir çeşitlilik sunmaktadır. Menülerimiz çok zengin olup, hem Steak grubu mevcut ,hem kuzu grubu mevcut hem de İnegöl olmasından dolayı köfte çeşitlerimiz de oldukça  fazla. Sade  köftemiz, kaşarlı köftemiz, satır köftemiz onun haricinde  Kasapsucuğumuzu  söylemeden geçemeyeceğim. Bütün lezzetlerimizi   kendimiz hazırlıyoruz, kendimiz imal ediyoruz ve o şekilde halkımıza sunuyoruz. Bu anlamda çok geniş bir yelpazeye sahibiz.

SULU VE NEMLİ DİNLENDİRME

 Et çeşitlerimizi dana ve kuzu olarak ikiye ayırmaktayız. Bunları da içerikleri anlamında da söyleyecek olursam, iki çeşit dinlendirmemiz mevcut. İlki sulu dinlendirme diğeri de  nemli dinlendirmedir. Kuzu ve dana anlamında gerçekten çok değişik lezzetler de halkımızın hizmetindeyiz. Akşam 19:00’a  kadar şu an servislerimiz devam etmekte İnegöl içerisindeki kapsama alanımız çok geniş trafik anlamında da tabii İnegöl'de daha avantajlı durumdayız. İnegöl Akhisar Mahallesi ve bir kaç mahalle hariç bütün İnegöl’e servisimiz bulunmaktadır. İnegöl şubemizde 24 personelimiz Bursa şubemiz de ise 26-27 personelimiz mevcuttur. Bu anlamda 50 kişiyi aşkın ailemiz geçimini sağlamakta ve bu anlamda da  ülke ekonomisi üzerine de katma değer sağladığımızı söylemek isterim. Sosyal medyamızdan KözbahçeSteak House üzerinden bizleri takip edebilirler yine ayrıca Facebook ve Instagram  üzerinden de izlemeye devam edebilirler. Rezervasyon numaralarımızdan  bizlere  siparişlerini iletebilirler.

TATLILARIMIZLA DA İDDİALIYIZ

Birbirinden güzel dana ve kuzu lezzetlerimizin haricinde tatlılarımızla da gerçekten oldukça iddialıyız. Tatlılarımız arasında baklava çeşitlerimiz ayrı bir yer tutar. Baklavalarımız Gaziantep’ten Üretici firma Koçak Baklavaları’ndan  özel olarak getirmekteyiz. Dün üretilen ürünler hızlı bir şekilde getirilerek  taze bir şekilde bugün halkımıza sunmaktayız. Sütlü kadayıfımız,peynir tatlımız ve de mevsimine göre kabak tatlımızı da halkımızdan da bahsetmeden geçemeyeceğim.

YURDUMUZUN LOKAL LEZZETLERİNİ SİZLER İÇİN  GETİRİYORUZ

Yavaş yavaş röportajımızın sonuna yaklaşmaktayız, son olarak bizlere söylemek istediklerinizi alabilir miyiz?

Halkımıza sunmuş olduğumuz lezzetlerin organik olmasının yanı sıra ülke çapındaki  lokal lezzetler  olduğunu ,üretimyerlerinden  özel olarak getirerek halkımıza sunduğumuzu söylemek isterim. Örneğin şalgamımızı Adana'dan, tulum Erzincan'dan, baklavalarımızı az önce de söylediğim gibi  Gaziantep'ten gelmekte olup, etlerimizi de hangi dönemde hangi  bölgelerin etleri daha iyi daha kıvamında ise o bölgeden  tedarik ediyoruz. Bu anlamda da bu işleri takip eden arkadaşlarımız mevcut, tedarikçilerimiz mevcut. Hangi dönemde hangi bölgenin etinin iyi olduğunu uzun yıllar taramalar neticesinde vermiş olduğumuz kararlar doğrultusunda bu şekilde tedarik ediyoruz.

ŞUBELERİMİZE HERKESİ BEKLİYORUZ

Bütün çabamız insanlarımıza en yüksek kalitede hizmet edebilmektir. İnegöl şubemiz 2017 yılının Eylül ayından itibaren hizmet vermekte Bursa Ataevler şubesi ise 2020 yılının Mart ayında hizmet vermeye başladı, yaşanılan pandemi sürecine rağmen her iki şubemizle bu dönemde güzel bir çalışma güzel bir ivme yakalayarak halkımıza insanlarımıza kendimizi kabul ettirebilmek bizim elbette en önemli övünç kaynağımız durumundadır. Buradan hem İnegöl'de yaşayan,hem Bursa'da yaşayan halkımızı şubelerimize beklediğimizi bu güzel lezzetlerimizi kendileri ve paylaşmak istediğimizi belirtmek istiyorum.Herkese esenlikler diliyorum diyerek sözlerini tamamladı.

 İletişim Bilgileri

 İnegöl Şubesi

Sinanbey Mahallesi, Alanyurt Caddesi No: 17/A  İnegöl/ Bursa

 Rezervasyon: 0 224 715 19 20

---

Bursa Şubesi

Ataevler Mahallesi, Ata Caddesi, No:6 Nilüfer/Bursa

 Rezervasyon: 0 224 503 09 90