BURSA
Giriş Tarihi : 05-10-2020 08:49   Güncelleme : 05-10-2020 08:49

Farkımızı göreceksiniz

Muş ve Batman kökenli beş girişimci arkadaş; Özer Düşünüklü, Muhammet Okur, Zeki Çelik, Mehdi Şahin ve Ramazan Tosun'un ortaklaşa hizmete sunduğu Yusuf Et Türkiye'nin en çok döner satan yeri unvanını kimseye kaptırmıyor.

Farkımızı göreceksiniz

Ufuk IRGAŞ/Mustafa TANITAN

Ulus Mahallesi Aklan Sokak'ta üç ay önce düzenlenen bir törenle döner sever müşterileriyle buluşan Yusuf Et Kuzu Döner salonu genel müdürü Fırat Meriç gazetemize özel açıklamada bulundu. Meriç "Bursa ile özdeşlenen ve marka haline gelen asırlık döner restoranları ve mantar gibi türeyen diğer döner salonlarına fark attık. Üç ay gibi kısa bir sürede arzu ettiğimiz müşteri potansiyelini yakaladık. Çin'de başlayıp Ülkemizi de etkisi altına alan ve binlerce vatandaşımızın ölümüne sebep olan koruna virüs yüzünden Bursa dada birçok işyeri ve mekanlar ile sektörümüzdeki döner salonları kapılarına kilit vururken, diğerleri gibi burası da yakında kapanır dedikleri müessesemiz dimdik ayakta durmaya devam ediyor" İfadelerini kullandı.

EKMEĞİMİZİN PEŞİNDEYİZ

"Ekmeğimizin peşindeyiz" diyen Genel Müdür Fırat Meriç açıklamasına şöyle devam etti. "Bursa'nın en büyük Döner salonu ve en çok döner satan restoranını hizmete sunarak ben ve mesai arkadaşlarıma ekmek kapısı açan girişimci patronlarımıza teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz. Sizlerinde görüp şahit olduğunuz üzere bu sokakta aynı sektörde hizmet veren dört beş tane daha müessese mevcut. Hiç şüphesiz Yüce Rabbim onlara ve bize de nasibimize düşeni veriyor. Ben komşularım ve bize her şeyin hayırlısını vermesi için Allah'ıma dua ediyorum. Müşteri velinimetimiz düsturu ile vereceğimiz hizmette az olsun helal olsun kazancını hedef aldık. Döner salonumuz semtimize ve Bursalılara hayırlar getirmesini diliyor ve bizi tercih eden müşterilerimize de teşekkür ediyorum" diye konuştu.