ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 04-04-2021 13:55   Güncelleme : 04-04-2021 13:55

EVLADA ŞİDDETE 40 YIL HAPİS!..

Kocaeli'nde 14 yaşındaki kızını öldüresiye döven Nurcan Serçe ve o anları cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen dini nikahlı eşi Hayrettin Bahar hakkında istenen ceza belli oldu. Serçe "çocuğunu kasten öldürmeye teşebbüs"; Hayrettin Bahar ise "çocuğu öldürmeye azmettirmek" suçlarından 20'şer yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

EVLADA ŞİDDETE 40 YIL HAPİS!..

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde çocuğunu döven Nurcan Serçe (36) ve dini nikahlı eşi Hayrettin Bahar hakkındaki iddianame tamamlandı.

Anne Nurcan Serçe ‘çocuğunu kasten öldürmeye teşebbüs’, Hayrettin Bahar ise ‘çocuğu öldürmeye azmettirmek’ suçlamasıyla 20 yıla kapar hapis cezası ile yargılanacak.

İlçeye bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde yaşayan Nurcan Serçe’nin 14 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı görüntüler, sosyal medyada paylaşılmasının ardından büyük tepki topladı.

Büyüyen tepkiler üzerine Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı'nca olayla ilgili inceleme başlatıldı. Yapılan incelemelerin ardından çocuğuna şiddet uygulayan Nurcan Serçe ile olay anını cep telefonuna kaydeden dini nikahlı eşi Hayrettin Bahar gözaltına alındı. (NTV)