BURSA
Giriş Tarihi : 08-10-2020 09:12   Güncelleme : 08-10-2020 09:12

Erkeklere özel Wo & Es White

Bursa'da ikinci yılında 3. şubesini açarak kendisini kanıtlamış olan Wo&Es White Güzellik Merkezleri’nin kurucusu ve yöneticisi Volkan Bey ile kısa zamanda üçüncü  şubeye  ulaşmaları, diğer açmayı planladıkları şubeler ve de daha birçok konuyu masaya yatırdığımız güzel, keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Erkeklere özel Wo & Es White

Özkan YILDIRIM

  Volkan Bey ,  öncelikle sizi tanımak isteriz sonrasında elbette bu başarılı  çalışmalarınızla  ilgili sorularımız da olacak?

Bu sektöre aşağı yukarı 5 yıl önce başladık, Bursa'da da 2 yıldır hizmet vermekteyiz. 2 yıl içerisinde Burası 3. şubemiz. Dördüncü  şube olarak  İnegöl'de dükkanımızı tuttuk pandemi dolayısıyla  biraz gecikti ama  orasını da inşallah en kısa zamanda açacağız. Buradan İnegöl'de yaşayan bütün vatandaşlarımıza  şimdiden bu müjdeyi de vermek isterim. Bursa'da bayanlara hizmet veren bir şubemiz ve aynı zamanda Mudanya'da da yine bir şubemiz bulunmaktadır. Bu üçüncü şubemizi erkeklere özel bir salon yaptık. Hedefimiz Bursa’nın bütün ilçelerinde şube açmak. Elbette bu pandemi süreci  biraz bizi yavaşlattı. Pandemi olmasaydı şu an biz  yedinci yada sekizinci  şubemizi aktif hale getirilebilecek durumda olduğumuzu da ayrıca sizlere rahatça söyleyebilirim. Bunun yanı sıra her üç  şubemizde de pandemiye özel hijyen, temizlik, mesafe, kişiye özel aletler ve donanımlara ,çevre temizliğine ve de her şeye daha önce nasıl dikkat ediyorsak bu süreçte daha da fazla dikkat ediyoruz.

•                Peki Volkan Bey , yeni açmış olduğunuz bu şubenizdeki kampanyalarınız ile ilgili bizlere ve okuyucularımıza bilgi verir misiniz?

KEMER ÜSTÜ BÖLGE SINIRI YOK  2000 TL..

Kampanya olarak şu an erkeklerde komple kemer üstü bölge sınırı yok belden yukarısı Komple 2000 TL. Normalde bu hizmetin bedeli 4 bin liradan aşağıya değildir.  Bu cihazların maliyetleri oldukça yüksek bunu kendi bünyemizde üretiyor olmamız bize bu konuda sektörde avantaj sağlamakta. Bursa Radyo 16’da her gün  Saat 15:00-16:00  arasında sponsorlu yayınımız var yayına katılım gösteren kişiler arasında yapmış olduğumuz çekiliş neticesinde her gün günlük 3 kişiye bedava lazer epilasyon hediye etmekteyiz.

SOSYAL PROJELERDE DE VARIZ

 Bunu da gazetenizin  aracılığıyla buradan bütün Bursalılara tekrardan hatırlatmak isterim. Mutlaka bu programımızı takip etsinler, faydalansınlar. Bunun yanı sıra  her 3 şubemizde de ister  kız olsun ,ister erkek olsun bütün özürlü engelli kardeşlerimize yanlarında ebeveynleri  olması şartı ile gerekli hizmeti veriyoruz. Pandemi sürecinde  sağlık kahramanlarımıza yönelik bir kampanyamız oldu. Hepsine ücretsiz cilt bakımı hediye ettik onlara moral vermek motive edebilmek maksadıyla.

•                Volkan Bey  , sosyal projeler olsun kampanyalarınızla  her gün günlük 3 kişiye lazer epilasyon hediyeleriniz olsun, gerçekten çok güzel duyarlı çalışmalara ve kampanyalara imza atıyorsunuz. Çok merak ediyorum ,peki siz parayı nereden kazanıyorsunuz?

BİZ İNSAN KAZANMANIN DERDİNDEYİZ

Biz insan kazanmanın derdindeyiz, parayı her zaman kazanırız. Şöyle söyleyeyim ben şimdi radyodan günlük 3 kişiye bedava hizmet veriyorum ama bu kişiler bu hizmeti, farkı gördüklerinde 21 gün sonra dökülmeler başladığında  hizmetin farkını gördüklerinde Sonrasında da devam ediyorlar amaç burada kişi kazanmak. Bugün memnun ettiğimiz bir müşteri bize yarın öbür gün 10 kişi 15 kişi olarak geri döner. Bizim çalışma şiarımız bu şekilde.

•               Peki Volkan Bey bir erkek geldiğinde burada neler bulacak?

Burada bakımına özen gösteren her erkeğe göre  güzelliğe dair her şey var. Doktor işlemlerinde danışmanlık da yapıyoruz saç ekim danışmanlığı ,dolgu, botoks, PRP ,mezoterapi aklınıza ne geliyorsa , güzelliğe dahir. Parantezi açıyoruz ve o parantezi tamamen açık bırakıyoruz anlayacağınız.

•                Volkan Bey İnegöl şubesi de yakın zamanda açılacak demiştiniz. Bununla ilgili bir zaman verebiliyor musunuz?

BURSA’NIN BÜTÜN İLÇELERİNDE ŞUBELERİMİZ OLACAK

Yerimiz belli kirasını zaten ödüyoruz ama dediğim gibi tadilata başlamadık ,şu an Sağlık Bakanlığı'nın yapacak olduğu açıklamayı bekliyoruz. Biz mesela buradaki Heykel şubesini Mart 15'de açtık sonrasında sağlık Bakanının açıklaması ile Mart 21'de kapattık. Ama yine çok geçmeyecek birkaç ay içerisinde İnegöl şubemizin   açacağımızı  tahmin ediyorum. Tabii bu burada kalmayacak bizim hedefimiz Bursa'daki bütün  ilçelerde  şube açma hedefimiz var ve de bu çok uzun sürmeyecek kısa vadede orta vadede mutlaka bütün ilçelerde şubelerimize açacağız. Hizmet sektörü çünkü böyle bir sektör kişi ayağınıza gelemiyorsa, siz kişilerin ayağına gideceksiniz. Bursa’da Toplam 12 personelimizle şuan hizmet veriyoruz. Tabii Elbette bu yeni açılacak şubelerimizle birlikte bu sayı  daha da artacak. Bizim bir de Biotek Lazer olarak diğer firmamız ortak olduğumuz bir firmamız var. İzmir'de, Ankara'da, Antalya'da ve daha  bir çok şehirde şubelerimiz var.

SINIRSIZ HİZMET SINIRSIZ SEÇENEK

Ayrıca 280 tane güzellik merkezinde de cihazlarımız çalışıyor.  Bizim en güzel yanımızda şu mesela bir kişi  bir şehirde “X” salonundan hizmet alıyor diyelim  bir yere tayini çıktı, bizde kesinlikle  hizmette sınır  yok. Bizim lazer firmamız alt yapımızdaki lazer firmamızdan cihaz verdiğimiz tüm şubelere güzellik merkezlerine   ön anlaşmamızda  bizim güzellik salonlarımızdan  yarın öbür gün bir müşterimiz şehir değişikliği nedeniyle size gelirse onlara koşulsuz , şartsız hizmet vermek zorundasınız diyerek madde ekliyoruz. Kesinlikle uygulama yarım kaldı derdi yok. Ne olacak şimdi ne yapacağım diye düşünmelerine gerek  yok kalan seanslarını oradaki en yakın Biotek Lazer olan güzellik merkezinde yaptırabilirler. Mesela bizim Diyarbakır'da 17 tane bizim aletlerimizin bulunduğu güzellik merkezi  var. Onlara hatta öyle bir seçenek de sunuyoruz hangisini  isterlerse oraya gidebilsinler diye. Bundan 10 sene önce lazer epilasyon lükstü, şu anda bizim Heykel’de  950 tane aktif müşterimiz var ,aktif müşterilerimiz içerisinde gündelik temizliğe gidip lazer epilasyona gelen kişiler bile mevcut. Kesinlikle artık lüks değil yaşantı şekline döndü diyebilirim.

RAHAT EDECEKLERİ BİR ORTAM..

•               Son olarak Bursa'da yaşayan erkeklere  neler söylemek istersiniz?

Ulaşım ve konum itibarıyla çok kolay bir noktadayız. Heykel'de Nalbantoğlu Çarşısı'nda İGS’nin  hemen karşısındayız. Burası tamamen erkeklere özel olacak bu anlamda böyle bir kısıtlamamız var. Buradaki hedefimiz erkeklerin kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam sağlamaya çalıştık. Erkek personelimizle erkek müşterilerimize hizmet vereceğiz herkesin rahat olabileceği kendini rahat hissedebilecekleri bir ortam sağlamaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar hizmetin en iyisini vermeye burada çalışıyoruz. Bu bağlamda gelsinler kendine özen gösteren bütün erkekleri salonumuza bekliyoruz onlara buradan ayrıca son olarak sevgilerimi, selamlarımı göndermek istiyorum esenlikler diliyorum.Diyerek sözlerini tamamladı.