BURSA
Giriş Tarihi : 20-07-2020 08:19   Güncelleme : 20-07-2020 08:19

Dönerin adresi Yusuf

Muş ve Batman kökenli beş kafadar; Özer Düşünüklü, Muhammet Okur, Zeki Çelik, Mehdi Şahin ve Ramazan Tosun'un ortaklaşa hizmete sunduğu 'Yusuf Et' önceki gün Ulus Mahallesi Aklan Sokakta düzenlenen bir törenle müşterileriyle buluştu.

Dönerin adresi Yusuf

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen ve yapılan dua ile başlayan açılışta bir metre çapında ve bir metre boyunda iki kuzu döneri kısa sürede tüketildi. Adeta izdihamın yaşandığı ve çok sayıda Muşlu ve Batmanlıların da destek verdiği açılışa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Sayılgan ve Süleyman Çelik, Yıldırım Belediye Başkan yardımcısı Yaşar Elmas ve çeşitli siyasi parti temsilcileri, muhtarlar semt sakinleri ile STK Başkanlarının katıldığı açılışta Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz yaptığı konuşmada "Birçok fabrika, işyeri ve şirketlerin ekonomik sıkıntı ve pandemi yüzünden faaliyetlerine son verdiği günümüzde bu döner salonunu açarak onlarca insana istihdam sağlayan arkadaşlarımı kutluyorum. Bursa ekonomisine katkıda bulunan ortaklarımızı tebrik ediyor ve hayırlı müşteri dileklerinde bulunuyor hayırlı uğurlu olması temennisini de iletiyorum" ifadelerini kullandı.

EKMEĞİMİZİN PEŞİNDEYİZ

Açılışın ardından Yusuf Et Kuzu Döner ortakları adına Özer Düşünüklü yaptığı açıklamada "Bugün burada arkadaşlarımla birlikte Bursa'nın en büyük döner salonunu açmanın gururu ve sevincini yaşamaktayım. Gördüğünüz üzere bu sokakta aynı sektörde hizmet veren bir kaç daha müessese mevcut. Hiç şüphesiz Yüce Rabbim onlara ve bize de nasibimize düşeni verecektir. Ben komşularım ve bize her şeyin hayırlısını vermesi için Allah'ıma dua ediyorum. Müşteri velinimetimiz düsturu ile vereceğimiz hizmette az olsun helal olsun kazancını hedef aldık. Döner salonumuz semtimize ve Bursalılara hayırlar getirmesini diliyor ve katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.