GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-10-2020 11:38   Güncelleme : 30-10-2020 11:38

Dilay Kemer kansere yenildi

FB TV’de sunuculuk yapan Dilay Kemer'in, ikinci defa kanser tedavisi görmeye başladığı sosyal medyada yayılmıştı. Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, hayatını kaybetti. Haber sonrası genç sunucunun sevenleri büyük üzüntü yaşadı.

Dilay Kemer kansere yenildi

Kan kanseri hastalığıyla uzun süredir mücadele veren Fenerbahçe TV’nin ünlü sunucu Dilay Kemer’in uzun süredir gördüğü kanser tedavisi nedeniyle hayatını kaybetti.

DİLAY KEMER KİMDİR?

Dilay Kemer, 1988 yılında dünyaya geldi. Üniversite eğitimini İstanbul’da geçiren Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2009 yılında kendime bir moda blogu açtı.

İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı. Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya'nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Fenerbahçe TV'de hem ana haberi hem de çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi.