BURSA
Giriş Tarihi : 16-10-2020 09:37   Güncelleme : 16-10-2020 09:37

BURSA’NIN GÖZBEBEĞİ YUSUF ET

Lezzetin Bursa’daki yeni adreslerinden biri olan Yusuf Et, hijyenik ortamda hazırladıkları ürünlerle vatandaşın vazgeçilmez mekanları arasında liste başı. Restoranın genç işletmecisi Fırat Meriç, korona tedbirlerinin eksiksiz uygulandığı müessesenin aileler için vazgeçilmez olduğunu kaydetti ve ekledi: “İddialıyız! Misafirimiz olun, farkımızı görün.”

BURSA’NIN GÖZBEBEĞİ YUSUF ET

Ufuk IRGAŞ – Mustafa TANITAN

Muş ve Batman kökenli beş kafadar; Özer Düşünüklü, Muhammet Okur, Zeki Çelik, Mehdi Şahin ve Ramazan Tosun'un ortaklaşa hizmete sunduğu ‘Yusuf Et’ Türkiye'nin en çok döner satan yeri unvanını kimseye kaptırmıyor. Ulus Mahallesi Aklan Sokakta üç ay önce düzenlenen bir törenle döner sever müşterileriyle buluşan Yusuf Et Kuzu Döner Salonu Genel Müdürü Fırat Meriç, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Meriç, "Bursa ile özdeşleşen ve marka haline gelen asırlık döner restoranları ve mantar gibi türeyen diğer döner salonlarına fark attık. Üç ay gibi kısa bir sürede arzu ettiğimiz müşteri potansiyelini yakaladık. Çin'de başlayıp ülkemizi de etkisi altına alan ve binlerce vatandaşımızın ölümüne sebep olan koruna yüzünden Bursa’da da birçok işyeri ve mekânlar ile sektörümüzdeki döner salonları kapılarına kilit vururken, ‘Diğerleri gibi burası da yakında kapanır’ dedikleri müessesemiz dimdik ayakta durmaya devam ediyor" ifadelerini kullandı.

EKMEĞİMİZİN PEŞİNDEYİZ

"Ekmeğimizin peşindeyiz" diyen Meriç, açıklamasına şöyle devam etti: "Bursa'nın en büyük döner salonu ve en çok döner satan restoranını hizmete sunarak, ben ve mesai arkadaşlarıma ekmek kapısı açan girişimci patronlarımıza teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz. Sizlerin de görüp, şahit olduğunuz üzere bu sokakta aynı sektörde hizmet veren dört beş tane daha müessese mevcut. Hiç şüphesiz yüce Rabbim onlara ve bize de nasibimize düşeni veriyor. Ben komşularım ve bize her şeyin hayırlısını vermesi için Allah'ıma dua ediyorum. ‘Müşteri velinimetimizdir’ düsturu ile vereceğimiz hizmette az olsun helal olsun kazancını hedef aldık. Döner salonumuzun semtimize ve Bursalılara hayırlar getirmesini diliyor ve bizi tercih eden müşterilerimize de teşekkürü borç biliyorum."