BURSA
Giriş Tarihi : 28-11-2020 09:41   Güncelleme : 28-11-2020 09:41

Bursa’da lezzetin yeni adresi

Çorbacı İhsan Usta çorba severlerin yeni uğrak mekânlarından biri olacak. Tecrübeli usta aşçısıyla vatandaşa hizmet vermeye başlayan işletme, müşteri memnuniyetini önemsiyor.

Bursa’da lezzetin yeni adresi

Gülin ÖZDEMİR

Çorba, özellikle kış günlerinin vazgeçilmez lezzetlerinden... Geçtiğimiz günlerde Osmangazi’de hizmet vermeye başlayan Çorbacı İhsan Usta, kısa süre içerisinde birbirinden lezizi çorbalarıyla ilgi görmeye başladı. İşletme sahibi İhsan Yakut, müşteri memnuniyetini önemsediğini ifade ederek, “Müşteri velinimetimiz düsturu ile vereceğimiz hizmette az olsun helal olsun kazancını hedef aldık. En önemlisi de temiz ve sağlıklı lezzetler sunmayı ilke edindik” dedi.

GÖNÜLLERDE TAHT KURACAĞIZ

İhsan Yakut, “Mekân olarak yeni olabiliriz fakat tecrübe, deneyim olarak kendimize güveniyoruz. İnsanlar bizi ismen tanımasa da olur çorbamızı içtiklerinde ‘işte bu’ dediklerinde biz gönüllerde taht kurmuş oluruz. Menülerini geniş tutmayı ve her damak tadına hitap etmeyi kendimize misyon edindik. Ağzının tadını bilen herkesi lezzetlerimizle buluşturmak istiyoruz. Lokantamızın semtimize ve Bursalılara hayırlar getirmesini diliyorum" diye konuştu.

Adres: Yeşilova Mahallesi, Küçük Çamlıca Sokak, NO:3 Kat:1 Osmangazi Bursa