BURSA
Giriş Tarihi : 24-04-2021 01:29   Güncelleme : 24-04-2021 01:29

BURSA'DA DA BÜYÜYECEĞİZ

Merkezi İstanbul Giyimkent'de bulunan Kurtuluş İplik, Tekstil, Deri ve Deri Mamülleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti büyüme kapsamında Gürsu'da tekstil fabrikası açtı.

BURSA'DA DA BÜYÜYECEĞİZ

Mustafa TANITAN/Ufuk IRGAŞ

Kurtuluş Mh. Kurtuluş Org. San. Böl. Sahra Cd. No; 6/2 Gürsu adresinde atıl şekilde satın aldıkları 3 bin metrekarelik alanı kapsayan fabrikada İplik, tekstil ve örme işi yapacaklarını amaçlarınınsa Bursa sanayi ve ekonomisine katkıda bulunmak olduğunu ifade eden Kurtuluş Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Malatya kökenli iş insanı Ekrem Ceyhan bize şu açıklamada bulundu: "İstanbul Giyimkent de bulunan Merkezimize Kurtuluş Örme olarak burayı da kattık. Bursa fabrikamızda yılların tecrübe ve birikimiyle ünlü tekstil firmalarına kumaş tedariki gerçekleştireceğiz. Bursa'da açtığımız örme fabrikamızla tekstil ve moda sektörüne yön vermeyi hedefliyoruz. Bundan böyle kalitemizle ünlü bir marka olmayı planladık. Firma olarak modayı takip edip kaliteden asla taviz vermeyeceğiz.

DİMDİK AYAKTAYIZ

Bir yıldan bu yana yaşadığımız korona virüs yüzünden bir çok fabrika ve işyerleri kapanırken ya da küçülmeye giderken biz büyük bir cesaret ve özveri ile burayı açarak büyümeye gitmeye karar verdik. Sessiz sedasız hizmete açtığımız fabrikamızda şu anda tadilat işlemleri gerçekleştiriliyor. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çıktığımız yolda yüce Rabbimden bol kazanç ve hayırlı işler dileklerinde bulunuyorum. Açtığımız Fabrikamızın ülkemiz ve milletimize hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum" ifadelerini kullandı.