GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-11-2020 15:26   Güncelleme : 13-11-2020 15:26

BU DA MIKNATIS ADAM!

Şanlıurfa'da yaşayan Vahit Balan, vücudunda bulunan bio enerji ile ilaçsız şekilde hastalıklara şifa bulduğunu öne sürüyor.

BU DA MIKNATIS ADAM!

​​​​​​'Mıknatıs adam' olarak ünlenen Vahit Balan, mıknatıs gücünün yaşının ilerlemesine rağmen her geçen gün daha arttığını belirtiyor.Mıknatıs adam: Vücudumda doğuştan beridir mıknatıs gücü var. Defalarca doktora gitmeme rağmen bana vücudumda bio enerji olduğunu söylediler. Bu gidişle vücudumdaki bio enerji gücü daha da artacak. Yaşım ilerlemesine rağmen mıknatıs gücümde azalma olmadı.

 

  • Mıknatıs adam: Vücudumda doğuştan beridir mıknatıs gücü var. Defalarca doktora gitmeme rağmen bana vücudumda bio enerji olduğunu söylediler. Bu gidişle vücudumdaki bio enerji gücü daha da artacak. Yaşım ilerlemesine rağmen mıknatıs gücümde azalma olmadı. Vücuduna 50 kilogram metal eşya yapıştırmayı hedeflediğini belirten Balan, bunun için eğitim gördüğünü ve başarı belgesi aldığını ifade etti. İlerlemiş yaşına rağmen vücudunda çekiç, orak, kerpeten, bıçak gibi metal malzemeleri dakikalarca taşıyan Balan'ı görenler ise şaşkınlık yaşıyor. (yenisafak.com)