BURSA
Giriş Tarihi : 26-05-2021 17:27   Güncelleme : 26-05-2021 17:27

AYAĞA KALKMA VAKTİ

Orhangazi Bursasporlular Derneği’nin misafiri olarak Orhangazi’ye giden başkan adayı Emin Adanur, birinci önceliklerinin tahtayı açmak olduğunu belirtti ve ekledi: “Şehri, tüm dinamikleri ile ayağa kaldırmak için çaba harcayacağız.”

AYAĞA KALKMA VAKTİ

Bursaspor’un 5 Haziran tarihinde yapılacak olan kongresinde başkan adaylığını daha önceden açıklayan Emin Adanur’u Orhangazi’de dernek yönetimi, üyeler ve çok sayıda delege ağırladı. Orhangazi Bursasporlular Derneği Başkanı Arif Aydın, “Bursaspor’umuzun zor günlerinde medeni cesaret göstererek bu yarışa dahil olan başkan adayımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu. Bursaspor Başkan adayı Emin Adanur ise kulübün öncelikli sorunları ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip iyi bir ekip oluşturduklarını belirterek, “Biz daha şimdiden kulübümüz için çeşitli uğraşlar veriyoruz. Önceliğimiz tahtanın açılması. Bunun için biz yönetim kurulu olarak üzerimize düşeni yapacağız” ifadelerini kullandı.

60 MİLYON TL’YE İHTİYAÇ VAR

Emin Adanur kulübün transfer tahtasının açılması için 60 milyon TL’ye ihtiyaç duyduğunu belirterek, “Bunun için yönetim olarak biz ilk etapta 40 milyon TL koyacağız. Kalan bölümü sponsorluklar, reklam ve stadyum isim hakları gibi gelirler ile tamamlayıp hemen tahtanın açılmasını sağlayacağız” diye konuştu. Emin Adanur, Bursaspor kulübünün dernekler başta olmak üzere tüm camiası ile barışık olması, bir ve birlikte olması gerektiğini belirterek, “Biz bu birlik ve beraberliği yeniden sağlamak, şehri tüm dinamikleri ile ayağa kaldırmak için çaba harcayacağız” diyerek sözlerini noktaladı. (İHA)