GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 14:44   Güncelleme : 27-11-2020 14:44

AŞK VEFA İSTER

30 yıllık eşinin yeniden sağlığına kavuşması için uzanacak bir yardım eli bekleyen Fatma Mumcu, sevdiği adam bir bebek misali özenle bakıyor. Birbirlerini çok sevdiklerini gözyaşları içinde aktaran Mumcu çiftinin tek hayali eski günlere geri dönmek.

AŞK VEFA İSTER

Adana'nın Kozan ilçesinde Fatma Mumcu, felç geçiren 30 yıllık eşine bebek gibi bakıyor. Eşinin geçen yıl inme geçirmesi üzerine yüzde 72 engelli kaldığını ve sağ tarafının felç kalması nedeniyle zor günler yaşadığını kaydeden Mumcu, eşinin yeniden tedavi görerek eski günlerine kavuşmasını istiyor. Evliliğin fedakârlık gerektirdiğini kaydeden Fatma Mumcu, aynı durumda kendinin olması halinde eşinin de ona aynı fedakârlıkta bakacağını söyledi.

ŞARTLAR KOLAYLAŞMALI

Eşinin evin içinde çok sıkıldığını ve onun bu haline çok üzüldüğünü söyleyen Fatma Mumcu manuel engelli sandalyeyi eşinin bir kolunun tutmaması nedeniyle kullanamadığını belirterek akülü sandalye ile hayat şartlarının biraz daha kolaylaşacağını ama asıl zorluğun uzanacak bir destek ile iyi bir fizik tedavi olduğunu söyledi. Birbirlerini çok sevdiklerini gözyaşları içinde aktaran Mumcu çiftinin tek hayali eski günlere dönmek. Eşi için evin duvarına kendi imkanları ile fizik tedavide gördüğü kol kası çalışma sistemini kuran Fatma Mumcu, eşinin ihtiyaçlarını karşılarken çok zorlandığını söyledi. (İHA)